Dovol si zářit a žít život v blaženosti

Je jedna věc, kterou se v životě potřebujeme naučit všechny a je lepší než mít štěstí. Napadá Tě, co by to mohlo být? Nebudu napínat a prozradím Ti to. Je to naučit se držet své nastavení mysli. S tím totiž dokážeme ve svém životě kdejaký zázrak. Třeba změnit zažité vzorce chování, které jsme si přinesly mnohdy již od dětství. Užívat si hojnost života osobního, pracovního i duchovního. Mít sílu pro náročné životní rozhodnutí. Mít a hlavně dlouhodobě udržet pozitivní mysl, překonat strachy, úzkosti i obavy. Přináším jedinečnou možnost, jak v sobě rozzářit své osobní sluníčko a přitáhnout si do života pozitivitu, radost, dobro, správné jednání, harmonii a hojnost ve všech úrovních života.

21-denní meditační online kurz

Každý jsme zodpovědný za svůj život a štěstí v něm. Jenom Ty můžeš svůj život proměnit v radost a žít ho jako nekonečnou dovolenou. Mnohdy slyším, že někdo je dítě štěstěny a na co sáhne, to se mu povede. Všechno je to ale o nastavení mysli, síle vůle a odhodlání konat a riskovat. Všechno máme v sobě a když rozzáříme své světlo duše, stáváme se dětmi štěstěny. Nauč se techniku, jak rozsvítit své světlo, a udržet ho rozsvícené po celý svůj život.

Jak poznám, že kurz světlo duše je pro mě?

 • Toužíš se se mnou vydat na úžasnou meditační cestu na 21 dní, naučit se meditovat, aby Ti neutíkaly myšlenky a bylo to příjemné a zároveň rozsvítit své nitro vlnou pozitivity?
 • Vytratila se z Tvého života radost, činnosti děláš jenom z povinnosti a máš potíž najít smysl života?
 • Nemáš sílu a pevnou vůli dokončit své výzvy, projekty a sny v životě?
 • Ráda by ses cítila jistě a dokázala ses postavit sama za sebe?
 • Prožíváš strachy a obavy z výzev života?
 • Pozoruješ na sobě rychlé nebo pomalé zažívání? Získáváš nebo ztrácíš váhu a nevíš proč?
 • Nedokážeš si nastavit hranice v osobním či pracovním životě a dáváš a dáváš a nic adekvátního nedostáváš zpět?
 • Ráda bys žila svůj život v radosti a vnitřním štěstí?

Pokud jsi odpověděla aspoň na jednu otázku ANO, Pak kurz Světlo duše je přímo pro Tebe jak stvořený

Moc se na Tebe těším! Pokud mě ještě neznáš jak svý boty, dovol mi, se Ti představit

Mé jméno je Barbara Šušková a jsem mladá žena a šťastná maminka, která se před 12 lety sbalila a odjela studovat do Indie posvátné moudrosti staré tisíce let. Tato cesta mi zachránila život, protože jsem našla esenci své duše a dokázala překročit své bloky. Mnoho let jsem posvátné pradávné moudrosti učila, ale v roce 2020 jsem začala čerpat z vlastní síly a moudrosti mé duše, která nyní přináší techniky nového věku plné světla a lásky. Po pravdě nyní skrze mě proudí tolik energie, že bych si mohla vytvořit v pokoji malé osobní sluníčko. Proč? Protože jsem našla své světlo a už nemůžu jinak než jej žít. Velmi silně cítím, že jsme každý naprosto dokonalá božská duše, jen to potřebujeme objevit a naši sílu aktivovat. 

Barunka je světlo na cestě. Svítí a hřeje u srdce. Děkuji.
Janička P.
Barunka je pro mě pozemským andělem, který mi svítí na cestu sama k sobě. Jsem vděčná, že mi přišla do cesty, den ode dne mi to mění život. Děkuji, někdy slovy není možné vyjádřit pocity, není potřeba.
Vendulka B.
Barča ukazuje lidem směr, jak najít sám sebe a šířit světlo a lásku, přesně tak, jako to dělá ona sama. Je to výjimečná osoba a já děkuji, že jsme se poznali. Je to velká jízda.
Ivka.T.
Barunka je neuvěřitelné sluníčko, obzvlášť ve špatných dnech. Dokáže prozářit, podpořit, utěšit a pomůže svým jednáním člověku si uvědomit, kudy vede ta správná cesta. Jsem neskutečně šťastná, že jsem ji poznala a že je součástí mého života. Děkuji 
Hanička Š.

Co Tě kurz Světlo duše naučí?

 • jak meditovat s mantrou
 • techniky k vědomému nastavení mysli
 • techniky k udržení směru a záměru
 • jak otevřít pozitivitu v nás a udržet si ji
 • jak zůstat v rovnováze
 • jak vědomě pracovat s energií čaker
 • jak přenastavit vzorce chování a myšlení
 • jak do všedního životního stereotypu přinést více štěstí a radosti v přítomnosti

POTŘEBUJI SI PŘITÁHNOUT DO ŽIVOTA POZITIVITU A UDRŽET NASTAVENÍ MYSLI. TENTO KURZ PŘICHÁZÍ JAKO NA ZAVOLANOU!

Ke štěstí si musíme každý přijít sám. Do Tvé mysli neumím přidat maličkého opraváře na pomoc. Tím opravářem jsi Ty. Je proto důležité si mnoho energie v životě vytvořit, vyzkoušet, prožít a pak také strávit a ukotvit. V online programu a na FB najdeš mou podporu a z Tvé strany je důležité si každý den sednout do meditace s mantrou přinášející do života pozitivitu a nové nastavení mysli.

Teď už zbývá jenom jedna poslední otázka.

CHCEŠ JÍT DO TOHO SE MNOU A BÝT VĚDOMOU TVŮRKYNÍ SVÉHO SVĚTLA DUŠE?

Má drahá, moc se na Tebe teším na naší společné cestě.


Kurz není vhodný pro muže a nenahrazuje psychologickou či psychiatrickou péči.