Možná se to právě teď tvé vnitřní kritičce moc nelíbí a už ti servíruje spoustu myšlenek proč ne. Každá máme v sobě vnitřní kritičku, která nám dá někdy pořádně zabrat. Všechno je to ale o nastavení mysli, síle vůle a odhodlání konat a riskovat. Nauč se techniku, jak pracovat se svou vnitřní kritičkou, jak rozzářit své světlo a udržet ho rozsvícené po celý svůj život. Nauč se hrát hru s kartami, které ti život přináší.

jak v kurzu rozzáříš své světlo

co tě kurz naučí

  • Odpojit se od okolního světa a najít světlo v sobě
  • Naučí tě pracovat se svými myšlenkami tak, aby byly pro tebe tvořivé
  • Jak se dostat do rovnováhy skrze meditaci
  • Naučí tě stanovit si jasně svůj záměr a udržet ho za každé situace
  • Dostaneš návod, jak vědomě pracovat se svým světlem skrze čakry
  • Naučí tě nastavit si novou realitu přepsáním starých vzorců
  • Jak a kde vzít sílu a odvahu pro tvé nové kroky v životě
  • Naučí tě žít lásku, radost, hojnost a odvahu postavit se sama za sebe

co se v kurzu naučíš ty sama

Naučíš se, že nic nepadá do klína jenom tak samo a na každé změně je potřeba zapracovat. Kurz za tebe neudělá vnitřní práci a ani za tebe nevykročí do akce, tato část je na tobě.

JAK KURZ FUNGUJE?

Po zaplacení kurzu dostaneš přístup do studentské sekce, ve které najdeš podpůrný online program. Kurz je se živým vedením, takže aktuálně procházíš jednotlivými tématy spolu s ostatními ženami. Ideální je zvolit tempo skupiny a účastnit se živých vysílání. Kurz ti zůstane dostupný do doby, než ho opět povedu živě, což je tak přibližně jeden rok. Za tuto dobu si jej můžeš kdykoli sama zopakovat.


JEŠTĚ SE NEZNÁME?

Mé jméno je Barbara Šušková a jsem mladá žena a šťastná maminka, která se před 12 lety sbalila a odjela studovat do Indie posvátné moudrosti staré tisíce let. Tato cesta mi zachránila život, protože jsem našla esenci své duše a dokázala překročit své bloky. Mnoho let jsem posvátné pradávné moudrosti učila, ale v roce 2020 jsem začala čerpat z vlastní síly a moudrosti mé duše, která nyní přináší techniky nového věku plné světla a lásky. Po pravdě nyní skrze mě proudí tolik energie, že bych si mohla vytvořit v pokoji malé osobní sluníčko. Proč? Protože jsem našla své světlo a už nemůžu jinak než jej žít. Velmi silně cítím, že jsme každý naprosto dokonalá božská duše, jen to potřebujeme objevit a naši sílu aktivovat. 


Ke štěstí si musí každý přijít sám. Do tvé mysli neumím přidat maličkého opraváře na pomoc. Tím opravářem jsi ty. Je proto důležité si mnoho energie v životě vytvořit, vyzkoušet, prožít a pak také strávit a ukotvit. V online programu a na FB najdeš mou podporu a z tvé strany je důležité si každý den sednout do meditace s mantrou přinášející do života pozitivitu a nové nastavení mysli.

Právě teď přichází poslední otázka.


co říkají ženy, které už prošly tímto kurzem loni?

Kurz je pro ženy a nenahrazuje psychologickou či psychiatrickou péči.