Meditační víkendy v Chateau Mcely
– aktuálně naplněno pro rok 2024

Chateau Mcely jsou pro mě zamilovaným místem, kde se kloubí neskutečná atmosféra génia loci mariánského poutního místa spolu s luxusní gastronomií a neskutečně laskavým a obětavým personálem.

Již mnoho let do Mcel přijíždím provázet v láskyplné a hluboké transformaci skupiny žen a píšeme tu spolu hluboké zážitky na celý život. Pojedete se mnou?

z

Meditační víkendy v

Chateau Mcely

.

První víkend 15. – 17.3. proběhl v tématu Osobní mantry, který je jedinečný právě tím, že se dozvíte svůj osobní pin kód ke kvalitě své duše. Navíc vám zůstane jako základní meditační praxe i po skončení našeho víkendu a odcházíte tedy s jasně danou strukturou, jak meditovat ke zklidnění, navrácení se k sobě a aktivaci své osobní síly a kvality.

Druhý víkend 26. – 28.4. bude hluboce pečující a relaxační. Jedou na něj některé ženy, které se mnou jdou již dlouhá léta a jsou úžasná parta. AKTUÁLNĚ NAPLNĚNO.

Třetí víkend 18. – 20.10.2024 plánuji v tématu ukončení minulosti a vnitřní transformaci minulých zážitků. Počítejte s tím, že tento víkend bude velmi silný jak emočně, tak tělesně a bude se jednat o úplný restart stávajících programů v mozku. AKTUÁLNĚ NAPLNĚNO

Čtvrtý víkend bude 8. – 10.11.2024 se budeme nořit do procesu Symbol duše. Tedy dalšího rozkódování své vlastní podstaty a navrácení se do své síly. Kdo již má osobní mantru, tak při přidání osobní yantry, jak také můžeme Symbol duše nazývat, přichází vnitřní splynutí sám v sobě a nejvyšší aktivace vnitřní síly. Poté je meditační proces s Osobní mantrou ještě silnější. Není podmínkou tento proces absolvovat až následně po Osobní mantře. AKTUÁLNĚ NAPLNĚNO.

V průběhu víkendu si budete moci užít noblesu samotného zámku s prvotřídní gastronomií a neskutečně laskavým personálem, kdy si připadáte opravdu jako královna, která konečně dorazila domů. Ten pocit přijetí a laskavého domova je nezapomenutelný. 

Cena víkendu, která zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích, páteční wellness, zážitkovou gastronomii v restaurace Piano Nobile s předepsaným dress codem smart casual, program v průběhu víkendu i přístup do členské sekce v mobilní aplikaci a všechny podpůrné materiály, které začínají již měsíc před pobytem a zůstávají k dispozici i po skončení pobytu je pro rok 2024 21.000Kč s DPH. Kdo jezdíte do Mcel a toto místo znáte, jistě oceníte, že mě už v zámku znají a tak vám mohu nabídnout za víkend s úchvatným programem podobnou cenu, kterou v Chateau Mcely stojí pobyt na víkend pouze s jídlem, bez programu.

Moc se na všechny, které se rozhodnou pro tento nádherný zážitek, teším. Vždy vytvoříme překrásnou rodinnou atmosféru sdílení a otevřeného srdce.

Na pobyty je čekací listina. Pokud si přejete, abych vám dala vědět až budou jednotlivé termíny k rezervaci místa, prosím napište si na info@barbarasuskova.cz.