Moje vzpomínky na:

mé první velké Přednáškové turné po 13 městech v česku a na slovensku

OSTRAVA 20.3.2024

První zastávka byla obří Ostrava v DK Poklad. Byl to můj první dlouuuhatanánský potlesk a já ještě nevěděla, co dělat. Ještě, že přiskočil Adam, který mě doprovází na klavír, a uklonil mě. Několikrát. Meditace byla neskutečná síla, děkuji moc za tak silný zážitek.

Jak se barushow líbila v ostravě:

ÚSTÍ NAD LABEM 22.3.2024

Přednáška v Ústí byla v proskleném moderním prostoru. Nikdy nezapomenu, že u půlky meditace najednou v protějším kulturáku začala ohnivá show a plameny tryskaly ze všech oken! No a pak, že Barushow nebude mít pořádnou show! Ještě, že všichni účastníci dostanou přístup do aplikace, kde se mohou k meditacím vracet.

Jak se barushow líbila v Ústí nad labeM:

ČESKÉ BUDĚJOVICE 27.3.2024

České Budějovice mě ohromně bavily! Byl krásně plný sál, parádní atmosféra a věřím, že jsme si užili spoustu srandiček i hlubších zamyšlení. Cítila jsem se jako doma a prostor divadla byl úplně top!

Největší sranda z Budějic. Pod můj plakát umístili pipku. No co já bych tak k tomu dodala…

Jak se barushow líbila v českých budějovicích:

LIBEREC 4.4.2024

Liberec byl boží! V zajímavém prostoru starého kina jsme vytvořili nezapomenutelnou atmosféru.

Jak se barushow líbila v LIBERCI:

PLZEŇ 11.4.2024

Další Barushow byla v Plzni v kongresovém centru. Měla jsem tam úplně královský koberec, takže se mi mluvilo na královnu 🙂

Karlovy Vary 12.4.2024

Na Karlovy Vary vzpomínám s úsměvem na tváři. Jedna paní se tak smála až jí tekly slzy. Byla úžasná atmosféra plná silných emocí i smíchu.