Silové cesty

Ne každé místo na naší planetě nese stejnou energii. Na některá místa se lidé jezdí spojovat s Bohem už po staletí, některá jsou přirozeně díky rozvržení energetických drah Země pozitivními místy a některá jsou zase spjata s příběhem nekonečné lásky. Když vejdete na takové místo, zastaví se čas i myšlenky a Vy máte možnost se podívat do nitra. Pokud pak děláte na těchto místech silné meditace, Vaše duše se doslova napumpuje světlem a má možnost vyhodit všechny bloky a nedorozumění, které jí brání, aby svítila svý jasným světlem. Přesně toto na těch našich cestách děláme.

Zavzpomínáme spolu?

V roce 2018 jsem měla silnou vizi Panny Marie, která mi sdělila, že mám přivést jednu ženu na ostrov Gozo k pískovcovému chrámu u moře. Vygooglily jsme to a světe div se, opravdu takový zázračný chrám existuje. V březnu roku 2018 jsem se tam s ženami vypravila poprvé.

Na podzim 2018 jsme se vraceli ze silové cesty na Turzovce, kdy jsme projížděli kolem Žítkové a na poslední chvíli jsme odbočily na cestu, která vede k domu poslední žítkovské bohyně Irmy Gabrhelové. Z povídání o bohyních jsme měli respekt, ale mile nás překvapila energie, kterou jsme tam cítily, proto v prosinci jsme na Žítkovou zavítaly opět, abychom se lépe podívaly po okolí a našli místa, kde by se daly dělat meditace a očistné rituály. Bylo jasné, že v červnu 2019 jedeme na Žítkovou. Silová cesta byla během jednoho dne vyprodána.
V červnu 2019 úžasných 16 žen jelo na meditační víkend v nádherné přírodě Bílých Karpat. Na tomto místě je tak silná ženská energie, že tady stačí jenom být a každá žena rozkvete. Během víkendu jsme díky očistnému procesu jak ohněm tak vodou pročistily ženskou linii a přiblížily jsme se k sobě samotné, objevily nádhernou silnou ženu v nás a nechaly ji rozkvést.
Úžasná energie byla v domečku poslední žítkovské bohyně Irmy, kříží se tady energetické dráhy a energie Božské Matky, Panny Marie, žítkovských bohyní, Matky přírody tady můžete intenzivně cítit, máte pocit, že Vás maminka chová v náručí a je to něco nádherného.
Na Žítkové se úplně zastavil čas, víkend, který jsme tam strávily byl pocitově dlouhý jako celý týden. Byl to nádherný víkend plný podpůrné ženské energie a můžu říct, že domů odjíždělo 16 nádherně rozkvetlých žen.