Nabízím osobní online konzultace pro ženy i muže.

Kdy mohu přijít?

Načítám...

Co můžu na konzultaci zažít?

Jedná se o individuální konzultaci, proto vždy záleží, které téma budete chtít v sobě vyřešit. Pracuji ráda s meditacemi a hlubinnými technikami změny nastavení mysli, proto vaše konzultace může mít podobu koučinku spojeného s vedenou meditací na míru či jinými meditačními technikami.

Můj cíl je, aby lidé se stali soběstační a nezávislí na mé pomoci. Největší radost mám, když člověk za jedno sezení již ví, co chce a kam jde a má nastavenou vnitřní cestu i s úkoly, které si pro sebe vybere pro další rozvoj.

Co s tebou mohu řešit?

  • Meditační cestu
  • Jak se zbavit stresu a napětí
  • Jak uvolnit úzkost
  • Jak uklidnit svou mysl
  • Techniky na práci před spaním
  • Jak nastavit svou mysl na klid, štěstí, pohodu a nebo úspěch
  • Meditační techniky při těžkých životních situacích
  • a další.

Pokud nevíte, zda dané téma je v mé expertíze, prostě mi napište a domluvíme se. Spolupracuji také s psychiatry a psychology, jistě najdeme vaši cestu, po které se dá dál jít.

Proč bych měl/a jít právě k tobě?

Nejsem typ pomocníka, který „to má načteno“. Jsem žena, která se opírá zejména o praxi, své vnitřní vedení a dokáže strhnout k pozitivnímu naladění takřka kohokoli. Své první konzultace jsem dělala již v roce 2009. Velmi rychle dokážu druhé prohlédnout, efektivně pomoci a položit vnitřní otázky, které vedou účastníka mnohem hlouběji než kam by si dovolil kdy zajít sám. Opírám se také o výcvik vedení meditací z doby, kdy jsem jezdila studovat do Indie.

Jak a kde?

Aktuálně žiji v Brně. Sezení mohou probíhat proto živě v Brně a nebo také online skrze Google Meet.

Samotná sezení jsou v délce 60 minut. Na sezení si dělám drobné poznámky či natáčím naši společnou meditaci (pokud je součástí sezení). Po sezení pak tuto meditaci zasílám klientovi k další jeho vnitřní práci.

Aktuálně nabízím sezení pouze ve všední dny dopoledne.

vyrovnání

Cena za hodinové sezení je 2.500Kč. Po hodině si ještě sednu a pošlu vám všechny (dobrovolné) domácí úkoly, podklady nebo naši společnou meditaci/záznam technik na míru.