Nabízím osobní konzultace pro ženy i muže.

Co můžu na konzultaci zažít?

Jedná se o individuální konzultaci, proto vždy záleží, které téma budete chtít v sobě vyřešit. Pracuji ráda s meditacemi a hlubinnými technikami změny nastavení mysli, proto vaše konzultace může mít podobu koučinku spojeného s vedenou meditací na míru či jinými meditačními technikami.

Můj cíl je, aby lidé se stali soběstační a ne závislí na mé pomoci. Největší radost mám, když člověk za jedno sezení již ví, co chce a kam jde a má nastavenou vnitřní cestu i s úkoly, které si pro sebe vybere, pro další rozvoj.

Co s tebou mohu řešit?

  • Meditační cestu
  • Jak se zbavit stresu a napětí
  • Jak uklidnit svou mysl
  • Jak nastavit svou mysl na klid, štěstí, pohodu a nebo úspěch
  • Jak najít pozitivní stránku při náročných životních výzvách
  • Meditační techniky při těžkých životních situacích
  • a další.

Pokud nevíte, zda dané téma je v mé expertíze, prostě mi napište a domluvíme se. Spolupracuji také s psychiatry a psychology, jistě najdeme vaši cestu, po které se dá dál jít.

Proč bych měl/a jít právě k tobě?

Nejsem typ pomocníka, který „to má načteno“. Jsem žena, která se opírá zejména o praxi, své vnitřní vedení a dokáže strhnout k pozitivnímu naladění takřka kohokoli. Své první konzultace jsem dělala již v roce 2009. Velmi rychle dokážu druhé prohlédnout, efektivně pomoci a položit vnitřní otázky, které vedou účastníka mnohem hlouběji než kam by si dovolil kdy zajít sám. Opírám se také o výcvik vedení meditací z doby, kdy jsem jezdila studovat do Indie.

Jak, kdy a kde?

Aktuálně žiji v Brně. Zjistila jsem, že mi také nejvíce vyhovují online sezení (ZOOM), kdy účastník může zůstat v pohodlí svého domova, na ten daný den si vzít dovolenou v práci a opravdu integrovat změny, které spolu vytváříme. Pokud by byl zájem o živá setkání, záleží na společné domluvě.

Samotná sezení jsou v délce 45 minut. Na sezení si dělám drobné poznámky či natáčím naši společnou meditaci (pokud je součástí sezení). Po sezení pak tuto meditaci nastříhám a zasílám klientovi k další jeho vnitřní práci spolu s motivačními listy se změnami, které se mu povedlo realizovat.

Aktuálně nabízím sezení pouze ve všední dny dopoledne.

vyrovnání

Na sezení obvykle doporučuji vyhradit 1,5 hodiny. Cena za 45 minut sezení je 1.500Kč. Dřív než si budete sezení kupovat, prosím nejprve se spolu domluvme na tématu, času a rozsahu spolupráce.

Napište mi v maximálně 5 větách, co byste chtěli na konzultaci řešit.