Jak se dostanu do mEditačního centra Juranka

Posvátné ohně děláme na zahradě v městské části Brno – Jundrov v meditačním centru Juranka. Zahradu bez přesného popisu nenajdete, proto přidávám mapku a GPS lokalizaci: 49.1999978N, 16.5644256E. Je úžasné mít ve městě tak odlehlé místo pro klidné meditace a posvátné ohně.

Cesta MHD

Z hlavního nádraží Tě autobus č. 67 odveze do městské části Jundrov. Vystoupíš na zastávce Optátova (na mapce START) a z autobusu vykročíš hned vpravo až na konec chodníku, kde narazíš na přechod po Tvé pravé ruce. Přejdeš na druhou stranu a pokračuješ po ulici Veslařská podél pošty, drogerie TETA a obecního úřadu po pravé straně. Jdeš stále rovně až přijdeš opět na konec chodníku a vydáš se vpravo po ulici Kopretinová. Tvé nohy Tě vedou chodníčkem nahoru do kopce, podél rodinných domků, až Tě donesou k parkovišti u paneláků na ulici Jasanová. Zde (v mapce bod č.2) Tě bude na čekat od 13:30 hodin studentka Univerzity Duše a odveze Tě autem do duchovního centra.

Cesta Autem

Jedeš-li svým autem, zaparkuj prosím na parkovišti u paneláků na ulici Jasanová (na mapce bod č.2) a rády Tě odvezeme do meditačního centra za námi na zahradu, protože přímo u zahrady není dostatek parkovacích míst.

CESTA DO MEDITAČNÍHO CENTRA

Kdyby ses chtěla projít, můžeš vyšlápnout kopec po Kopretinové až nahoru po malé parkovišťátko ( v mapce označeno jako CÍL) a pokračovat dál za značku slepá ulice. Vstup do meditačního centra je po levé straně (zelená branka) ozdobená a krásně provoněná vonnou tyčinkou. Vstoupíš úzkou travnatou uličkou dovnitř a kráčíš dolů z kopce, až se Ti otevře nádherný prostor, který shora není vidět. Pojď po vůni. Když přichází nové ženy, říkají, že je vede právě vůně. Zahrada se nachází v GPS lokalizaci: 49.1999978N, 16.5644256E.

Pokud potřebuješ pomoc na cestě, volej na 727 888 793.

P.S.: Zahrada je bez elektřiny a pitné vody, vždy však máme připravenou vodu na malé občerstvení a osvěžení. Na oheň je vhodné si vzít pohodlné oblečení, které po ohni vypereš a pevnou obuv.