Jak se dostanu do mEditačního centra Juranka

Posvátné ohně děláme na zahradě v městské části Brno – Jundrov v meditačním centru Juranka. Zahradu bez přesného popisu nenajdeš, proto přidávám mapku a GPS lokalizaci: 49.1999978N, 16.5644256E. Je úžasné mít ve městě tak odlehlé místo pro klidné meditace a posvátné ohně.

Cesta MHD

Z hlavního nádraží tě autobus č. 67 odveze do městské části Jundrov. Vystoupíš na zastávce Optátova (na mapce START) a vykročíš směrem na Veslařskou ulici. Půjdeš po ní chodníčkem podél pošty, drogerie TETA a obecního úřadu, které uvidíš po pravé straně. Na konci chodníčku se vydáš vpravo na ulici Kopretinová. Tvé nohy tě vedou nahoru do kopce podél rodinných domků po pravé straně a dostáváš se na rozcestí k panelákům.

U paneláků mezi ulicemi Jasanová a Kopretinová (na mapě bod č.2) tě bude půlhodiny před začátkem posvátného ohně čekat úžasná božská duše, která tě odveze do meditačního centra.

Pokud budeš chtít jít sama pěšky, tak pokračuj cestou nahoru po ulici Kopretinová. Půjdeš podél fotbalového hřiště, které uvidíš po levé ruce a pokračuješ stále rovně do kopce mezi zahrádkami, míjíš jedno rozcestí, na kterém jdeš rovně až přijdeš ke značce slepá ulice. Tato značka se nachází u malého parkoviště pro chataře. Vydej se do slepé uličky a najdi zelenou branku s růžovým lapačem snů. Pojď po vůni vonných tyčinek, které jsou u vchodu jako znamení, že toto je ta správná branka. Chatička se zahradou není z cesty vidět, ale směle kráčej dolů kopečkem dál až se ti otevře prostor pro posvátné ohně.

Cesta Autem

Jedeš-li svým autem, je několik možností:

  • Zaparkuješ na parkovišti u paneláků na ulici Jasanová a do meditačního centra pokračuješ pěšky podle návodu výše.
  • Zaparkuješ na parkovišti u paneláků na ulici Jasanová a do meditačního centra se necháš odvézt úžasnou božskou duší, která tě bude nejdřív půl hodiny před začátkem ohně čekat na parkovišti u paneláků.
  • Riskneš to, že na parkovišti u meditačního centra bude místo k stání. Zaparkuj své auto na parkovišti před značkou slepá ulice a dál pokračuj po svých. Za značkou již není možnost kde zaparkovat a po svých je to už jenom kousíček.

Pokud potřebuješ pomoc na cestě, volej na 727 888 793.

P.S.: Zahrada je bez elektřiny a pitné vody, ale za to s nádhernou láskyplnou energií.