Jak se dostanu do mEditačního centra Juranka

Meditační centrum se nachází na zahradě v městské části Brno – Jundrov. Zahrada je na odlehlém místě, proto přidávám mapku a GPS lokalizaci: 49.1999978N, 16.5644256E a telefonní číslo pro případ pomoci na cestě do meditačního centra: 727 888 793

Je úžasné mít ve městě tak odlehlé místo pro klidné meditace.

Cesta MHD

Z hlavního nádraží tě autobus č. 67 odveze do městské části Jundrov. Vystoupíš na zastávce Optátova a vykročíš směrem na Veslařskou ulici. Půjdeš po Veslařské chodníčkem podél pošty, drogerie TETA a městského úřadu, které uvidíš po pravé straně. Na konci chodníčku se vydáš vpravo na ulici Kopretinová. Tvé nohy tě vedou nahoru do kopce podél rodinných domků po pravé straně a dostáváš se na rozcestí k panelákům.

Pokračuj cestou nahoru po ulici Kopretinová. Půjdeš podél fotbalového hřiště, které uvidíš po levé ruce a pokračuješ stále rovně do kopce mezi zahrádkami. Míjíš jedno rozcestí, na kterém jdeš rovně nahoru až přijdeš ke značce slepá ulice. Tato značka se nachází u malého parkoviště pro chataře. Vydej se do slepé uličky a najdi zelenou branku s růžovým lapačem snů. Pojď po vůni vonných tyčinek, které jsou u vchodu jako znamení, že toto je ta správná branka. Chatička se zahradou není z cesty vidět, ale směle kráčej dolů kopečkem dál až se ti otevře prostor pro posvátné ohně.

Cesta Autem

Jedeš-li svým autem, je několik možností:

  • Zaparkuješ na parkovišti u paneláků na ulici Jasanová a do meditačního centra pokračuješ pěšky podle návodu výše.
  • Riskneš to, že na parkovišti u meditačního centra bude místo k stání. Zaparkuj své auto na parkovišti před značkou slepá ulice a dál pokračuj po svých. Za značkou již není možnost kde zaparkovat a po svých je to už jenom kousíček.
  • Domluvíš se s holkami na odvozu z parkoviště od paneláků.

Pokud potřebuješ pomoc na cestě, volej na 727 888 793.

P.S.: Zahrada je bez elektřiny a pitné vody, ale za to s nádhernou láskyplnou energií.