meditační program radosti a lehkosti žití

Před pár měsíci si mě našla překrásná mantra, která mi změnila můj vnitřní pocit. Pozvedla mě a přinesla tak nádherou lehkost. Dřív jsem si pořád říkala, jak se mám v životě dobře, jak všechno zvládám a jak jsem vděčná, že všechny životní zkoušky dokážu ustát. Vděčnost a pokora mi zůstala a moc si jí vážím, ale díky meditacím s novou mantrou mi přibyla jemnost, radost, lehkost a už se neplácám po rameni kolik toho dokážu zvládnout, protože vím, že jedu na hraně, ale prožívám neskutečnou lehkost v každém kroku a cesta se přede mnou otevírá a skládá sama. 

17.1. začínám se ženami vnitřní pouť za jemností a lehkostí skrze meditační proces právě s úžasnou mantrou lehkosti, která mi přišla přímo pro tento rok. Toto je jedno z mých posledních volání. Jsi ta žena, která touží vnést lehkost do své mysli? Jsi ta žena, která se touží potkat s anděly? Pokud ano, objímám tě, má drahá. Připrav se, 17.1. začínáme. Přidej se do kurzu Andělský dotek ještě dnes a projdi si přípravnou část kurzu ještě před jeho začátkem.

Jen si uvědom

 • Jaké by to bylo mít jasnost v každém rozhodnutí? Vědět, kam jít v životě dál?
 • Jaké by to bylo, kdyby ses cítila stabilní ve stresových situacích?
 • Jaké by to bylo naslouchat své intuici a poznat znamení andělů?
 • Jaké by to bylo vidět andělská kouzla ve svém životě?
 • Jaké by to bylo, kdyby ses radovala a prožívala ve svém životě lehkost jako pírko?

Možná si teď říkáš, že by to bylo vážně moc fajn. Ta jistota sama v sobě při každém rozhodnutí, která vede do lehkosti. Co když ale na anděly vlastně doopravdy nevěříš? Nebo s nimi neumíš mluvit? Možná jen potřebuješ správný návod a dokonalé nástroje, abys mohla plně otevřít svou intuici. Věřím na cestu skrze vlastní zkušenost. Tedy potřebuješ zjistit, jak chutná radost, co znamená lehkost andělského pírka a jak nádherné je andělské objetí.

A to přesně v tomto kurzu budeme zažívat.

Co vlastně znamená lehkost?

Pro každého to může být něco jiného, ale pro mě je to to nádherné plynutí v radosti, která přichází v každém okamžiku. Naslouchám plně svému vnitřnímu vedení, procházím svou životní cestou s lehkostí andělského pírka. Každá překážka, která se zdá z dálky veliká, se postupně rozpouští a mění se v radost.

v kurzu se můžeš těšit

čím je tento online kurz unikátní?

Pro tento kurz přišla úplně nová mantra přinášející radost, lehkost a andělské vedení, se kterým vstupuješ do nového roku 2022 a necháš se vést v této nádherné lehké energii. Mimo mantry se můžeš těšit i na další unikátnost, kterou je živé vedení kurzu. Energie kurzu není vždy stejná a nikdy nevím, zda kurz budu někdy opakovat. Unikátní příležitost využij, když přichází! Nemusí se totiž opakovat.

Jak kurz funguje

Po objednání a zaplacení kurzu dostaneš přístup do studentské sekce, ve které najdeš podpůrný online program a v něm najdeš příspěvky, vedené meditace a videa. Kurz je se živým vedením, takže procházíš jednotlivými tématy spolu s ostatními ženami. Ideální je zvolit tempo skupiny a účastnit se všech živých vysílání. Kurz ti zůstává a po dokončení si jej můžeš kdykoli sama zopakovat.

jaká kouzla ti kurz přinese

 • Prožitek lehkosti života jako andělské pírko
 • Osobní prožitky z nádherných vedených meditací
 • Radost v srdci v průběhu meditací s mantrou
 • Zažiješ pocity správnosti
 • Radost z maličkostí
 • Andělské vedení skrze různé symboly
 • Jasnost na tvé cestě, kdy víš, jakým směrem se ubírat
 • Překročení životních výzev s lehkostí andělského pírka

Není to však o tom, že andělé ti snesou na křídlech z nebe vše, co si budeš přát a ty budeš sedět jenom na gauči a čekat na zázraky. Aby energie mohla ve tvém životě tvořit, tvým úkolem v tomto kurzu bude každý den meditovat s mantrou a směřovat svou pozornost do radosti a lehkosti. V realitě budou pak potřebné i tvé kroky, které díky vedení andělů můžou být více jasné a lehké jako pírko.

kdo tě bude kurzem provázet?

Jsem mladá žena, která se v 18 letech sbalila a jela studovat posvátnou moudrost do Indie. Po letech hluboké práce na sobě nyní pomáhám ženám spřátelit se se svou myslí a překonat životní výzvy skrze meditační techniky. Již šestým rokem pořádám zážitkové posvátné ohňové rituály, vedu vymazlené a strhující meditační online programy i cestuji se ženami po silových místech po celém světě.


PRÁVĚ TEĎ PŘICHÁZÍ POSLEDNÍ MOŽNOST SE DO KURZU PŘIHLÁSIT!

ZAČÍNÁME NA LEDNOVÝ ÚPLNĚK 17.1.2022


Co říkají ženy, které Mými kurzy prošly

Ty ještě váháš? Dobře. Jen dej pozor ať v tom váhání ti neuletí příliš mnoho času a pak už nebude kdy a kam vykročit. Teď je ta chvíle, udělej něco pro své duševní zdraví i osobní rozvoj. Investice do sebe jsou ty, které ti nikdy nikdo nevezme.

Pozn.: Kurz je určen pro ženy a nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči.