Vložte klíčové slovo

Únorový úplněk 2019

Únorový úplněk 2019

Únorový úplněk 2019

Je před námi jeden z nejzářivějších a nejjasnějších úplňků tohoto roku. Měsíc je nejblíže zemi a proto jej zároveň i vidíme jako největší. V průběhu dnešního dne se otevírají portály ke komunikaci s našimi předky z naší pokrevní linie. Nyní máme možnost hluboce transformovat vztahy v naší rodině. Dnes máme možnost uvidět naše předky v jejich síle, zapomeňte pro dnes na jejich chyby, zapomeňte na to, co o nich nevíte a pouze se domníváte. Dovolte si vidět jejich sílu a procítit jejich energetické dědictví které vám dali skrze svoji krev. Dnes můžete využít tento den k omytí rodinné karmy.

Zvláště s těmi lidmi, se kterými jste měli láskyplné, vřelé a naplňující vztahy a již nejsou mezi vámi či jsou vašimi předky, dnes je den, kdy se s nimi můžete spojit a požádat je aby se stali vašimi strážnými anděly. Není to o volání duší zpět a vyrušování z jejich  odpočinku, ale o použití láskyplné vazby ve které stále proudí energie.

Dnešní den je podle indické tradice speciálním dnem k využití pro darování pro dobročinnost. Pokud můžete darujte nějaké peníze na charitu. Pokud nemůžete, jdete a někomu bezelstně pomožte. Podle legendy se vám to v dnešní den tisíckrát vrátí. Dnes se snažte vytvořit pro sebe dobrou karmu.

V Indii se právě teď noří miliony lidí do posvátné řeky Gangy a za zpěvu manter omývají svou karmu a všechny své bloky. Vy můžete toto pročištění také skrze vodu zažít. Dejte si proto dnes vědomou sprchu nebo vědomou koupel. Dovolte si omýt svou duši od všech zátěží z minulosti.

V průběhu včerejška a dneška a možná i zítra můžete také ale zažít bolesti hlavy, různé rozkolísání v rodině, otevírání starých bolestí v rodině či v nejbližších vztazích. Můžete také pocítit, jak obrovskou cestu vaše duše již ušla a potkat lidi, kteří ještě dlouhou cestu mají před sebou a proto se můžete setkat také se silnější formou negativity než jindy. Je to z toho důvodu, aby jste si vážili svého života, svého napojení, všeho pozitivního, co v životě máte a prožíváte.

Někteří se také mohou cítit osamocení, protože jsou na vše sami, ale není to tak. Máte v sobě tolik energie, o kterou jen dokážete požádat. Dovolte si dnešní den prožít co nejvíce v klidu a v myšlenkách vděčnosti. V duchu poděkujte nyní svým předkům – své mamince i svému tatínkovi za to, že vám dali život že tou můžete být a že máte možnost žít. Dovolte si pár myšlenek směřující s láskou ke svým předkům a zároveň si uvědomte z čeho vědomě vystupujete a co již dál nechcete nést.

Tento úplněk svou transformační a silnou energií je vhodnou dobou k vnitřnímu rozhodnutí. Jsou podporovány také všechny finanční a majetkové záměry.

3 komentáře

 1. Profilový obrázek

  Děkuji Baru

  Anonym
  Úno 19, 2019 Odpovědět
 2. Profilový obrázek

  Moc děkuji. Můžu použít ještě lístky růží ž prosince. Na omyti.

  Hana Došková
  Úno 19, 2019 Odpovědět
  • Profilový obrázek

   Ano, Haničko, přesně na toto jsou úžasné. Krásnou očistu přeji 🙂 S láskou, Baru.

   agni
   Úno 19, 2019 Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.