Vložte klíčové slovo

Univerzita Duše

Jak zvládnout své bloky a žít v harmonii

Má drahá božská duše, představ si, že by jsi prošla duchovní cestou, kde velmi intenzivně na sobě zapracuješ tak, že po roce budeš umět ovládat svoji energii, zůstat v klidu a v lásce v jakýchkoli situacích? Představ si, že bys byla světlem pro druhé, které nyní tolik toužíš v životě vidět.

Vítám Tě na nejsilnější a nejlaskavější duchovní cestě - cestě Univerzity Duše

V Univerzitě Duše se naučíš, jak nevlát ve sledu životních událostí, ale být vědomým tvůrcem, který umí ovládat vlastní realitu. A to ne na principu přání a doufání, tabulí vizí nebo doufání. Budete umět si pomoci v každé situaci díky kapacitě Tvé duše a vysokým vibracím, které se naučíš přitáhnout do svého života.

Tak schválně - vidíš se v něčem z následujícího?

 • Toužíš po vnitřním klidu a míru. Stále v sobě cítíš vnitřní neklid a stačí málo, aby jsi byla vykolejená ze své rovnováhy
 • Jsi to nejhodnější stvoření na světě, ale zároveň o sobě víš, že máš v sobě bloky, které bys ráda pročistila:
  • Míváš stále strach a i když víš, že to znamená, že nežiješ přítomným okamžikem, ale v minulosti nebo budoucnosti, stejně ten svíravý pocit ze sebe ne a ne dostat?
  • Míváš nevysvětlitelné úzkosti? Chtěla by jsi zjistit techniku, jak uvolnit své nitro, i když je najednou stažené jak ve svěráku a Ty vůbec netušíš vlastně z čeho?
  • Chtěla bys pochopit, proč se Ti staly nebo dějí určité situace v životě, aby jsi se z nich mohla poučit a změnit je?
  • Míváš zlost, jsi vznětlivá, popudlivá, agresevní nebo žárlivá? Jasně, nijak závažně, ale přece jen se i s těmito emocemi a bloky budeme učit pracovat a ne je potlačovat, ale transformovat
  • Máš pocit, že jsi na vše sama? Že jsi jiná než ostatní a tolik bys chtěla své duchovní zážitky sdílet s lidmi, kteří nejen, že poslouchají, ale jsou v tom s Tebou, zažívají podobné věci a podporujete se navzájem? Chceš mít duchovní rodinu, kde Tě mají rádi a podporují?
  • Jsi velmi emoční a přála by sis naučit se pracovat se svými emocemi tak, aby neovlivňovaly Tebe, ale aby Ty jsi ovládala je?
  • Jsi velice citlivá a nevnímáš to jako dar, ale jako překážku v dnešním světě, kdy přece potřebujeme ty ostré lokty?
  • Pořád přemýšlíš? Analyzuješ? V noci se probudíš a přemýšlíš tak usilovně, že ani usnout dál nemůžeš? Tak neboj, mysli se budeme také velmi věnovat.
  • Poslední z bloků, které musím zmínit je ego – bereš si věci osobně? Dělají Ti lidi kolem Tebe naschvály?
 • Máš od Boha dar a cítíš, že Tvým posláním je pomáhat lidem, ale nevíš, kde začít a jak se stát prostředníkem pomoci?

Pokud jsi odpověděla aspoň na jednu otázku ano, tak je první ročník Univerzity Duše právě pro Tebe!

A že nechceš poslouchat žádné kázaní, ale aktivovat svou vnitřní sílu a s ní tvořit? To mě těší! Protože právě s ní budeme pracovat.

Mé jméno je Barbara Šušková a nejsem člověk, který by si všechny tyto moudrosti někde před měsícem vyčetl a nyní je prodával nebo naopak úplně vycucal z prstu. Jsem mladá žena, která se před 10 lety sbalila a odjela studovat do Indie naprosto přesné techniky, které mění úroveň vědomí a životní realitu všem, kteří je praktikují. Tyto posvátné moudrosti byly popsány na palmových listech (a ne, není to žádné věštění budoucnosti, ale meditační techniky) a jsou staré tisíce let. Studovala jsem a dostala povolení je v ČR učit přímo od Srí Kaléšvary, plně realizovaného světce, který je objevil a přinesl na svět. Jenže ona jedna věc je si něco přečíst, studovat a vnitřně v tom hloubat a pak úplně něco jiného je to prožít a aplikovat ve svém normálním běžném životě. Velmi hluboce žiji svou pravdu, že pokud jste na vlastní kůži nějakou moudrost neprožili, není Vaše. Nemůžete ji ani předávat ani s ní nikoho poučovat. No a protože poučování mi není právě vlastní, tak v rámci Univerzity Duše Vás vezmu na cestu, kde si budete moci v praxi, tedy v běžném životě, vše samy prožít. Protože co nemám prožité na vlastní kůži, to nemám uchopené. Velmi silně cítím, že jsme každý naprosto dokonalá božská duše, jen to potřebujeme objevit a naši sílu aktivovat. Když jsem to dokázala já, dokážete to také a budete světlem a požehnáním pro všechny, kteří se s Vámi setkají.

Více o mém příběhu i o tom, jak jsem založila Univerzitu Duše jsem povídala v živém vysílání v roce 2018:

Baru nenapínej! Co vlastně budeme dělat?

Součástí prvního ročníku Univerzity Duše je:

Každodenní meditace s mantrou z palmových listů

Techniky, jak odložit energii cizích lidí či svou, která nám netvoří zrovna život snů

Videa

Audio nahrávky

Živá vysílání a přednášky

Podpůrná skupina na FB ke sdílení a dotazům

Učebnice pro studium, kdyby náhodou vypadlo připojení

Co se naučíš v prvním ročníku Univerzity Duše

 • Naučíš se techniku, jak zůstat v klidu ať se děje cokoli
 • Naučíš se techniku, jak poslat energii napomáhající uzdravení jiným lidem
 • Naučíme se kreslit energetický zářič i techniku, jak přivábit prosperitu do našeho života
 • Naučíme se techniku, jak spálit náš strach i jinou vnitřní negativitu a objevit své světlo
 • Naučíme se techniku na spojení s Bohem a anděly
 • Naučíme se jak na naše emoce a jak se očistit z jakékoli negativní emoce
 • Naučíme se techniky, jak porozumět naší mysli a také jak jí umět utišit, pokud generuje scénáře, které netvoří  realitu našich snů

Získáš ale zejména zázemí celé linie mistrů a to znamená neuvěřitelné požehnání a ochranu nejen celé duchovní rodiny Univerzity Duše, ale také nesmrtelné spojení s největšími světci, kteří kdy byli na zemi inkarnováni.

To zní jako úžasná pohádka, co?

No, nebude to zas tak jednoduchý, moc si to nemaluj. Všechno, co učím chce, aby jsi sama ozkoušela, prožila a vybudovala a to chce návaznost. Takže aby to všechno takto božsky klaplo, musíš se programu věnovat, nejlépe každý den jej otevřít a přečíst si nový příspěvek nebo zkouknout video, ale hlavně – každý den se připojit k naší nádherné skupině k meditaci (z pohodlí domova, neboj) a maximálně 60 minut strávit denně v nádherné meditaci, která Tě nasměřuje raketovým směrem k sobě samé a pochopení. V rámci meditací s mantrami pěti elementů se naučíme množství manter. Některé jsou kraťoučké a zaberou 10 minut denně, ale prvních 41 dní našeho procesu je potřeba počítat s  maditací, která trvá asi hodinu, ale zase ji můžeš dělat naprosto kdykoli během 24 hodin daného dne. Věřím v to, že božství pro nás neustále a bezúnavně pracuje, ale i my musíme jít mu naproti. Proto je potřeba, aby jsi i Ty sama byla připravená a odhodlaná na sobě pracovat, protože jinak to prostě nejde.

Studium prvního ročníku je intenzivní duchovní škola na celý rok.

Iniciace do prvního ročníku se uskuteční v Brně dne 18.5.2019 od 14 hodin.

Jak probíhá iniciace?

Nejprve Vás pozvu k posezení u posvátného ohňového rituálu a bude krátký rituál, kdy každému účastníkovi se dotknu třetího oka a přijmu jej jako žáka do linie mistrů. Většina lidí okamžitě cítí velký příval pozitivní energie a nádherný pocit bezpečí a zázemí. Je to jakoby Vás někdo držel v zádech. Poté přejdeme k vyprávění o tom, co nás v procesu čeká a jak začít. Dostanete také tištěné materiály do začátku, abyste nebyly odkázány pouze na online program.

Já vím, že do 18.5.2019 ještě je nějaký čas a Ty se už tak moc těšíš až začneme. Když si ale první ročník koupíš hned, budeš mít čas si nachystat potřebné věci do začátku a také Ti pošlu krásnou nahrávku vedené meditace Matka země.

Ty ještě pořád váháš?

Jé, to znám. Tak já se pokusím vystihnout ty nejčastější otázky, které lidi před začátkem nového procesu většinou přepadají ze zálohy 🙂

To vůbec ale vůbec nevadí! Mantry jsou natolik silný prostředek, že stejně běžné vedené meditace, které jsou obecně známé, jsou svými účinky i energií, kterou nesou úplně někde jinde, takže pokud jsi nikdy nemeditovala, budeš mít nástroj, jak s meditacemi začít.

Není mantra jako mantra. Tedy ne všechny mantry mají stejně čisté vibrace a silné vibrace jako jiné. To je třeba i důvod, proč používáme místo českých slov k meditacím s mantrami ty prapůvodní, sánskrtská slova, která nesou již tisíce let ten přesný pin kód, který otevírá nám dveře k určitému druhu energie. S mantrami se nejlépe medituje s meditační pomůckou zvanou mála. Mantry se opakují stále dokola a právě tím, že vysíláme tu přesnou energii do stvoření, máme možnost ji i přijmout. Tato přesná vibrace k nám potom putuje do naší duše a doplní nám přesně to slabé místečko, které potřebujeme podpořit. Mantra se opakuje většinou 108x za den a tedy den po dni můžeme cítit, jak v nás právě tato energie roste a naplňuje a mění nejen nás, ale také celý náš život a všechny v něm.

Někdy se lidé na začátku procesu strachují, co se stane, když je vibrace, které jim chybí a které skrze mantru přitáhnou do svého života, změní. „To už to přece pak nebudu já, když budu v klidu místo, abych vyskočila jak čertík z krabičky!“ Vykřikují. Ne, všechny mantry z palmových listů odstraňují a jemně myjí bloky, které nás oddělují od nás samotných a když je odložíš, pocítíš, jak jsi k sobě blíž a je Ti s Tebou samotnou mnohem a mnohem příjemněji.

Ano! Na začátku to vypadá jako veliký závazek, ale věř mi, že se to během dvou až tří týdnů stane tak přirozenou součástí Tvého života, že si už nebudeš moci představit, že by sis nezameditovala stejně tak, jak že by sis ráno nevyčistila zuby.

V rámci manter energie v průběhu procesu (41 dní třeba nejčastěji) roste den po dni. Když jeden den vynecháš, tato návaznost se přetrhne a je potřeba začít od prvního dne.

“Co když po dvou, třech nebo čtyřech týdnech zjistím, že se mi to nelíbí, tato cesta mi nesedí a nedávám to?” Za celou dobu, co pracuji s lidmi jsem zažila pouze jen jeden jediný případ, kdy mi žena řekla, že tato cesta pro ni není. Pokud i Ty naznáš, že tato cesta se s Tebou neslučuje, do 60ti dnů Ti vrátím peníze v plné výši. Jsem ráda, když hodnoty, které vytvářím lidem přináší užitek a ne naopak. Tím pádem opravdu nic neriskuješ a můžeš jen získat.

Ano, kurz Ti zůstane přístupný navždycky a budeš moci se k němu kdykoli vrátit a otevřít si jakoukoli kapitolu, která zrovna bude ve Tvém životě aktuální. Opakování je matka moudrosti, proto je i vhodné toho sem tam využít a zopáknout si, co jsme už dělaly.

Nyní je ta chvíle na závěrečnou otázku. Chceš být mistrem svého života?

Tato možnost je pouze jednou do roka. Dveře otevírám pouze na jeden den a jednu iniciaci. V celém roce již za mnou přijet nemusíš, ale ten jeden den je potřeba. Tak co? Chceš od základů změnit svůj život a být tím, kdo jej tvoří? Chceš být světlem, které chceš vidět kolem sebe? Pokud ano, pak nyní je ta chvíle se přihlásit. Lepší doba ani nabídka už nebude.

Pokud do toho jdeš, prosím o objednávku a 18.5.2019 se na Tebe moc budu těšit v Brně na zahradě u ohně.