Vložte klíčové slovo

Silová cesta do Hostýna

Pro speciální program vybírám speciální místo

Srdečně Vás zvu na jeden opravdu speciální pobyt. Pojedeme na Hostýn, který je úžasným silovým místem. Záměrně vybírám silná energetická místa, protože mi svou pozitivní energií pomáhají v procesech, které zde dělám. Na Hostýně se můžete těšit nejen na výlet na samotné silové místo, kde navštívíme i léčivý pramen pod horou, který je zasvěcen Panně Marii, ale také na speciální program Symbol duše. Budeme bydlet v krásném ubytování s obrovskou zahradou, kterou využijeme v pátek na úplněk také jako místo pro posvátný oheň či k cvičení jógy.

Co je symbol duše?

Symbolem duše jsem pojmenovala obrazec, který vnímám u každého, kdo za mnou přichází. Je to geometrický otisk duše. Jedná se o naprosto unikátní strukturu vycházející z posvátné geometrie a popisující esenci dané duše. Když znáte geometrii své duše, je jednodušší se zaměřit na to, kdo jste. Meditace s tímto symbolem Vás vrací až k bodu stvoření tohoto symbolu a tedy do bodu bezpodmínečné lásky a jednoty.

V rámci této silové cesty

  • Prožijeme posvátný úplňkový ohňový rituál
  • Navštívíme silně pozitivní energetické místo na hoře Hostýn a také pramen léčivé vody zasvěcený Panně Marii
  • Zacvičíme si jógu a dovolíme si pečovat nejen o svou duši, ale i o fyzické tělo
  • Dojde k vyvrcholení procesu Symbol duše
  • Vytvoříme společenství žen, ve kterém si můžeme dovolit prožít jednotu, bezpodmínečnou lásku a již tradičně strhující pozitivní náladu

Proces Symbol duše je naprosto unikátní a v roce 2020 se již nebude opakovat.

Meditační proces, v rámci kterého odhalíme Symbol duše bude probíhat 41 dní před samotným vrcholem. Instrukce přijdou nahlášeným účastnicím přímo.

Přátelství vytvořená na našich silových cestách jsou věčná

Ptáte se, kdy a jak pojedeme? Jak si rezervovat místo?

Na silovou cestu do Hostýna jedeme první červnový úplňkový víkend 5.6.-7.6. 2020

Doprava je vlastní. Informace ohledně adresy pošlu emailem. Vytvořím Fb skupinu pouze pro účastníky silové cesty, kde se můžete domlouvat na společné jízdě.

Pojedeme pouze v ženském kruhu a beru sebou 21 žen a své dítko „Sárynku.“

Informace budu posílat emailem a také založím skupinu na FB, která bude pouze pro účastníky silové cesty a tam najdete také všechny důležité informace.

Cena za 3-denní pobyt s programem je 5.500 Kč.

V ceně je ubytování, 2x snídaně (sobota, neděle), 1x večeře (sobota), posvátný oheň, proces Symbol duše, meditace a jóga.

Strava je vegetariánská.