Vložte klíčové slovo

Silová cesta do Avalonu

Jak jsem přišla k tomu, že pojedeme zrovna do Avalonu

Všechno to začalo jednou vizí písečného chrámu u moře, kdy mě Panna Marie pozvala do jejího chrámu na ostrov Gozo uprostřed středomoří. Vzala jsem několikrát skupinu žen na toto magické uzdravující místo jejího zjevení. Další naše kroky vedly na Slovensko. Hluboko do lesa k uzdravujícím pramenům, které vytryskly ze země, když se na těchto místech Božská Matka zjevila. V listopadu roku 2018 jsem jela na Žítkovou projít místa a nachystat program pro takřka dvě desítky žen na další rok. Stála jsem v chalupě jedné ze Žítkovských bohyň. Cítila jsem, jak mnou prochází obrovská síla, která je umocněná místem, na kterém se kříží energetické dráhy Země. Padla jsem na kolena před sochou Panny Marie v maličkém pokojíčku a upadla do neuvěřitelného transu. Třáslo se mi celé tělo. Nemohla jsem ani myslet, ani se pohnout. V tu chvíli se něco změnilo. Věděla jsem, že je to veliké, že změna je obrovská. Že je to změna, která mě transformuje do konce života, ale netušila jsem, co se přesně děje.

Pak přišla Sára

V prosinci jsem zjistila, že očekávám po 7 letech další vytoužené miminko. Jenže energie toho maličkého stvoření ve mně byla jiná. Byla silná, byla dechberoucí už jen v lůně. Někdy v polovině těhotenství se mi začaly zdát sny a přišlo ke mně její jméno. Sára. Nepřišlo ovšem pouze její jméno, ale celý příběh, který se mi začal přímo objevovat pod rukama bez toho, abych jej více vyhledávala. Je to dávný příběh o božské lásce ženského a mužského archetypu. Sára podle legend byla dcerou Ježíše a Marie Magdalény. Stopy jejího života jsou opředeny mnoha legendami a zahaleny tajemstvím, které se mi pomalu a jemně otevírá v silněji se umocňujících vizích a informacích, které přicházejí. Zjevují se velmi intenzivně a směřují mé kroky k bájnému Avalonu. Vím, že na této cestě nemám být sama. Hledám 17 žen, které pojedou se mnou a s mou malou Sárou narozenou 17.8 zažít příběh, který nám sama Marie z Magdaly chce předat.

Mystický Avalon je poutí za energií Božské Matky

Silová cesta do Avalonu je neopakovatelnou zastávkou na pouti za požehnáním  Marie Magdalény. Jedeme v proudu energie silných ženských světic a ta nás vede na ostrov Avalon opředený mnoha tajemstvími. Čeká nás pobyt v nádherné mateřské přírodě na místech, která patřila modlitbám k Božské Matce po mnoho tisíc let. Jsou to místa, kde temnota přechází do světla a kde můžete zanechat vše staré a znovu se narodit. Místa, kde vyvěrají prameny a dávají život novému stvoření. Dechberoucí místa transformace mezi nebem a zemí, na kterých budeme dělat meditace a rituály. Můžete se těšit na ohňové rituály v ženském kruhu a meditaci se speciální ženskou mantrou k otevření síly vnitřní bohyně.

Vybírám přednostně studentky Univerzity Duše

V mystickém Avalonu

  • se navrátíme k sobě samotné, necháme svou duši nabít pozitivními vibracemi
  • projdeme bránou smrti, necháme zemřít vše staré a nově se narodíme
  • napojíme se na lůno Matky a poznáme svou skutečnou vnitřní podstatu
  • nacítíme si posvátná místa, které jsou spjata s energií Marie Magdaleny a Sáry
  • věřím, že mnozí z Vás prožijí vize onoho dávného příběhu bezpodmínečné lásky, abychom každá v sobě našla svoji úlohu i pravdu, kterou pro nás představuje
  • prolneme s ženskou energií, necháme ji vstoupit a rozkvést v sobě
  • zažijeme léčivou energii v ženském kruhu, tak jak to bývalo na těchto místech od pradávna

Co myslíš, jaká je pravděpodobnost, že by mi někdo dovolil se na celý týden s 20 ženami ubytovat v gotickém kostele a každý večer v něm dělat ohňové rituály?

Žádná? Tak přesně tam jedeme!

Čeká nás opravdu nadupaný týden plný krásné ženské energie, meditací a pobytu na silových místech. Moc se těším na ženy, které přitáhne světlo Avalonu!

Baru, tak už nenapínej! Kam se všude podíváme?

Navštívíme

Nejposvátnější místo v Anglii a celé západní Evropě

Opatství s ruinami kláštera a silnou ženskou energií

Hrob krále Artuše

Kapli Sv. Marie Magdaleny

Svatyně s léčivými prameny

Chrám Bohyně

Posvátnou horu, která je místem uctívání starověké Bohyně

Jedno z nejznámějších a nejstarších míst v Anglii se silně transformující energií

Ptáte se, kdy a jak pojedeme? Jak si rezervovat místo?

Do mystického Avalonu pojedeme 1.5.-8.5. 2020.

Využila jsem dny volna, kdy je v květnu svátek, takže pojedeme od pátku do pátku a ještě jsou tam dva dny víkendu. Stačí Vám pouze jen 4 dny dovolené a ještě si doma v klidu můžete přes víkend zrelaxovat po cestě a načerpanou energii v klidu strávit.

Poletíme z Vídně, letenka je v ceně silové cesty.

Pojedeme pouze v ženském kruhu a beru sebou 18 žen. Přednostně vybírám studentky Univerzity Duše.

Rezervovat místečko si můžete zakoupením této akce v eshopu a složením nevratné zálohy na letenku.

Postupně budu vše přidávat na FB. Informace budu posílat emailem a také založím skupinu na FB, která bude pouze pro účastníky silové cesty a tam najdete také všechny důležité informace. Popřípadě tam můžete psát i dotazy.

Cena za 8-denní pobyt s programem je 25.000 Kč.

V ceně je letenka, ubytování, transport v Anglii z letiště do ubytování a zpět a dokonce i taxi po Anglii (budeme bydlet na kouzelném anglickém venkově, odkud se musíme dopravovat taxíkem) a kurzovné.

V ceně není doprava na letiště ve Vídni a na cestě zpátky doprava z Vídně k Vám domů. Z Prahy to miláčci lítá v jiný čas a za děsný peníze 🙁 Dál v ceně není jídlo a vstupné. Ve většině chrámů je vstupné dobrovolné a proto záleží na Vás jaké vstupné nacítíte jako to pravé. Do Stonehenge je vstupné 19 liber, jinak všechno je pár drobných.