Vložte klíčové slovo

Reference

Reference Univerzita Duše

Když za mnou poprvé Lucinka přišla, ukazovala mi své auto s tím, že je v něm zaseklá nějaká negativní energie a že z toho důvodu jí v tom autě není dobře od žaludku a buší jí srdce. Nakoukla jsem do auta a řeknu Vám normální krásné nové auto. “Paní, ale to nebude tím autem, Vy máte prostě jen strach.” Řekla jsem nazpátek. Ještě ten den nastoupila Lucinka do Univerzity Duše. Trvalo nějaký čas a mnoho zkoušek, než se naučila svůj strach proměnit. A musím říct, že jej proměnila v lásku a to tak úžasnou, že z ní mám opravdu velikou radost. Od toho prvního dne je po mém boku při takřka všech akcích, které pořádám a také mi pomáhá při organizaci větších akcí. Stala se jednou ze sluníček Univerzity Duše. Luci, děkuji, že jsi!
Rozhovor s Lucinkou:
Kdy jsi nastoupila do Univerzity Duše? Jak je to dlouho?
Do Univerzity duše jsem nastoupila 19.10.2016.
Je to něco přes rok a za ten rok se mi změnil život od základu.Naučila jsem se žít jiný život,vědomý život, život v přítomnosti, život v lásce,radovat se z maličkostí a zažívat vnitřní klid.
Baru,děkuji děkuji děkuji za to,že jsi.:-)
Co nástupu do Univerzity předcházelo? V čem jsi se v životě nacházela?
Do Univerzity duše jsem nastoupila kvůli strachu.
Měla jsem stavy,kdy se mi rozbušilo srdce,cítila jsem slabost a ztrácela pevnou půdu pod nohama.
Tyto stavy přicházely i v autě při řízení a z toho jsem měla největší strach.První setkání s Barunkou bylo,že jsem jela k ní vyčistit auto od negativních vibrací.No samozřejmě v autě nic nebylo.:-)
Rovnou jsem  zůstala na konzultaci a ten den nastoupila i do Univerzity. Měla jsem pocit,že toto je ta správná cesta,protože mne něco neuvěřitelně k Barči táhlo.
Jak na své tehdejší drama či životní situaci nyní nahlížíš?
Nyní díky Univerzitě duše dokážu udržet vnitřní rovnováhu.Hodně věcí,které mne dříve rozhodily,teď už mne nerozhodí a stojím pevněji nohama na zemi.Do minulosti se nevracím,snažím se žít v přítomnosti TADY A TEĎ.
Kdo je pro Tebe Bůh?
Bůh je spravedlivý,přísný a milující otec.
Zažila jsi nějaký zázrak na své cestě?
Ano,zažila jsem zázraky na duchovní cestě.
Je krásné vědět,že vše funguje jak má,vše na sebe navazuje,nic není náhoda a vše co se nám děje je správné.Mnohokrát jsem žádala o ochranu Bábu, Svámiho, anděly a ochrana přišla.Když s otevřeným srdcem poprosím, přijde. Jsem za to vděčná a děkuji,děkuji,děkuji.A tyto zázraky nás utvrzují v tom,že vše opravdu funguje a je to krásné.
Co bys mohla říci o celém kurzu a Barčiném vedení? Jaká je?
Barunka je úžasná krásná duše,která pomáhá na životní cestě jít správným směrem.
Založila Univerzitu duše,kde jsem se naučila žít vědomý život,vnímat krásy života a právě tu krásu hledat v maličkostech.Jsem vděčná,že můžu být její studentkou.
Děkuji,děkuji,děkuji.:-)
Jak na Tebe zapůsobil první ročník? Pro koho si myslíš, že je toto určené?
1.ročník byl pro mne krásný,plný nových znalostí,zkušeností a duchovních zážitků.
Je určený pro lidi,kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu,pročistit tělo od bloků,negativity a zažívat vnitřní klid,mír a lásku.
Každý jsme přišly do Univerzity duše s nějakým problémem /zdravotní,vztahový/ a v průběhu studia  1.ročníku většina studentů pochopí,proč se to děje.Je to úžasná práce sama na sobě pod vedením Barunky a ochranou Božství. B&B 😀
Využíváš to, co jsi se v prvním semestru naučila, v běžném životě?
Ano využívám denně.
Používám techniky na vybíjení negativity,používám mantry k léčení a využívám vědomosti z prvního ročníku ve svém životě.
Jak jsi prožívala opakování manter? Který element jsi milovala a který byl pro Tebe náročný a proč?
Opakování manter se mi moc líbilo,vyžaduje to disciplínu,ale vše jsem krásně zvládala.Na nabíjení jednotlivých elementů jsem se těšila.
Byla to chvíle,kdy jsem mohla být nerušeně sama se sebou.
Nejoblíbenějším elementem byl éter-spojení s anděly.
Líbila se mi i země-krásná uklidňujíci meditace,pomohla mi pevně se postavit nohama na zem a ukotvit se.
U ohně jsem spálila bloky, strachy.Tento element jsem ze začátku moc nemusela, ale jeho nabíjení jsem zvládla.
Voda-první nabíjení bylo nekonečné, myslela jsem si,že končím,že to nedám.Ve vaně jsem měla bušení srdce,nevolnost.Překonala jsem sama sebe,nevšímala jsem si tohoto stavu.Prosila jsem o pomoc a ochranu a ona přišla.
Vzduch byl krásný element.
Pokračuješ v dalším ročníku? Proč?
Pokračuji v dalším ročníku.Tato cesta je krásná,naplňuje mne a chci dál pokračovat.Do budoucna bych chtěla pomáhat i ostatním lidem.
 
Všímají si ostatní lidé ve Tvém okolí Tvé změny? Změnily se vztahy ve Tvém životě?
Ano,všímají,samozřejmě nejvíc rodina.
Cítí více harmonie a  lásky.Co totiž dávám, to dostanu.A je fakt,že hodně věcí řeším přes lásku.Ta je v životě moc důležitá!!!
 
Co dodat?
Děkuji děkuji děkuji,že můžu kráčet touto úžasnou cestou a děkuji děkuji děkuji Barunce,že mi dělá průvodce.
Bez průvodce lze lehce zabloudit,ztratit se.
Děkuji ti Baru ze SRDCE.

Barunka je opravdu jedinečná andělská boží bytost, která mi přišla do života v pravý čas, díky její Univerzitě duše – Kurz Proces 5 elementu se mi život začal měnit a můj život získal naprosto nový rozměr. Techniky, které Barunka učí v Procesu 5 elementu jsou opravdu transformační, trvalé a pomáhaji. Stejně tak úžasný je kurz Bezpodmínečná láska i Ochranná křídla, jedinečné, propracované.Oba kurzy mi významně pomohly a změnily život. Jsem vděčná, že Univerzita duše existuje a já zde můžu být. Barunka je velmi laskavý upřímný človek, který to dělá srdcem pro lidi, krásně mluví, vysvětluje a jeji slovo Vás doslova pohladí.Kdo váháte, neváhejte, stojí to za to.V každém kurzu na Vás čeká nádherný online program, plný příspěvků, meditací, nových zážitků,vědomostí. Děkuji moc Baru za vše, děkuji, že jsi.❤️ I nadále budu pokračovat❤️❤️❤️

Když jsem viděla Zinušku poprvé byla v invalidním důchodu. Přišla za mnou pro vyléčení své mnoha leté vážné nemoci. Dívala jsem se na ni a věděla jsem, že to takto nefunguje, že je to musí dokázat i ona. „Já nejsem doktor, paní, toto nemohu garantovat.“ Kroutila jsem se. Nemoc, kterou měla jí znemožňovala pohyb a život obecně. Dokonce ani nemohla počítat na mále kuličky. Ale když se chce všechno jde a tak si vytvořila vlastní systém počítání, který velmi brzy nebyl potřeba 🙂 Zinuška urazila velikou cestu a co je nejlepší je, že jde stále dál. A opravdu jde a nebolí to. Miluji tyto živoucí důkazy toho, jak mantry, božské požehnání a obrovská síla vůle změnit stávající situaci dokáží zázraky. A pak prý, že je to nevyléčitelné! Výborně, Zinuško.

Kdy jsi nastoupila do Univerzity Duše? Jak je to dlouho?
Do Univerzity Duše jsem nastoupila 26.5.2016. Původně jsem za Barunkou šla na Verunčino doporučení pro pomoc a uzdravení, ale Barunka mi doporučila něco lepšího – studium Univerzity.
Co nástupu do Univerzity předcházelo? V čem jsi se v životě nacházela?
Tehdy mi bylo hodně zle. Dlouholeté chronické bolesti kloubů a další doprovodné potíže se vystupňovaly k neúnosnosti díky situaci v rodině. Měsíc předtím náhle zemřel můj bývalý manžel, děti (byť dospělé) se s tím vyrovnávaly dost těžce a všechno bylo tak komplikované a těžké, že jsem to už nemohla unést. Přesto, že jsem už pár let hledala svou životní cestu, způsob, jak žít v klidu a harmonii s okolím i se sebou, prošla jsem mnohými kurzy a terapiemi, v tu chvíli mi to nepomohlo a já jsem neměla daleko k rezignaci a ztrátě víry.
Jak na své tehdejší drama či životní situaci nyní nahlížíš?
Z dnešního pohledu to vnímám jako poslední varování vyšší moci. Myslela jsem si, že moje hledání a všechno, co jsem se naučila v kurzech
a při terapiích mi přinese zdraví a štěstí, jenže to nebyla ta správná cesta. Nikde jsem se nedověděla to, co vím dnes. Musela jsem si sáhnout na dost bolestivé dno, ale na druhé straně – měla jsem se od čeho odrazit, takže u mně dobrý:-).
Kdo je pro Tebe Bůh?
Bůh je pro mě nejvíc ze všeho nevyčerpatelným zdrojem lásky, síly, inspirace a vědomí, že nejsem sama. Zase se mi to tlačí do očí:-).
Zažila jsi nějaký zázrak na své cestě?
Nevím, jestli to byly zázraky v obecném smyslu slova, ale pro mě ano. Setkání v meditacích – s Božskou matkou, s Ježíšem, se Svámím. V průběhu mantry éteru vnímání přítomnosti andělů. A největším zázrakem je uzdravení těla. Znamená pro mě jednoznačné potvrzení správnosti cesty s Univerzitou Duše.
Co bys mohla říci o celém kurzu a Barčiném vedení? Jaká je?
Dá se to popsat mnoha krásnými slovy, ale nejlepší je to zažít. Musím psát v superlativech. Barunka jako průvodkyně studiem je pro mě nenahraditelná. Naučila mě vnímat svět jako krásné a láskyplné místo. Že některé zákonitosti prostě neokecám (např.karmu). Že všechno se dá řešit a je jen na mě, jak si život zařídím. Že se nemusím bát.  Že stačí doopravdy chtít, s láskou v srdci požádat a přání bude splněno. Barunka láskyplně vede lidi k pochopení…
Jak na Tebe zapůsobil první semestr? Pro koho si myslíš, že je toto určené?
První semestr byl náročný, ale netrvalo dlouho, abych zjistila, že to stojí za to. Ano, chce to pozornost a čas, ale odměnou je život změněný takřka od základů. Změněný k lepšímu, samozřejmě:-).  Univerzita Duše je pro ty, kteří hledají svou životní cestu. Pro ty, kteří jsou téměř na konci sil a nevzdali to. Pro ty, kteří mají všechno a přece jim cosi nehmatatelného chybí. Prostě pro všechny….nádherná představa:-).
Využíváš to, co jsi se v prvním semestru naučila, v běžném životě?
No samozřejmě. Nejčastěji používám techniku vybíjení negativity, často mantry na léčení, často prosím anděly, Svámího nebo Božskou matku o pomoc nebo ochranu. A funguje to:-).
Jak jsi prožívala opakování manter? Který element jsi milovala a který byl pro Tebe náročný a proč?
Začátek – země – byl náročný jako každý začátek. Jinak jsem neměla dramatické tělesné příznaky nabíjených manter. Éter s anděly byl tajemně krásný, až se chvílemi točila hlava. Voda vyplavovala bolesti, až to bylo nepříjemné, ale vědomí nadcházející úlevy to pomohlo zvládnout. Při půlnočním vzduchu byla často velká únava, jinak ale byl celkem klid.
Pokračuješ v dalším semestru? Proč?
Pokračuji v dalším semestru, protože mi to přišlo samozřejmé. Nedovedu si představit, že bych jen tak opustila toto společenství, tu možnost dál poznávat moudrosti z palmových listů a dál měnit život k lepšímu.
Všímají si ostatní lidé ve Tvém okolí Tvé změny? Změnily se vztahy ve Tvém životě?
Nejvíc si všimli mí spolužáci z Univerzity Duše. Ostatní vztahy, které byly nějak narušeny, se bez dlouhého trápení buď zlepšily nebo zanikly. Nových vztahů mimo Univerzitu zatím moc nevzniklo a já s tím ani nespěchám, protože nejdřív se chci postarat o sebe:-). Podle mínění přátel jsem klidnější, vlídnější – prostě víc v pohodě. Změnil se mi žebříček hodnot.
Co dodat?
Považuji za velké štěstí a projev božské lásky, že jsem Barunku potkala a mohu jen říct: „DĚKUJI“.
S láskou  Zina

Verunka na sobě velmi mákla. Když jsem jí viděla poprvé, povídala mi, co všechno za práci na sobě má již za sebou, kolik svých darů rozvinula a že se jimi i živí, což je nádherné, ale na druhou stranu jsem moc dobře viděla některé bloky, které si nechtěla přiznat. Nebyla jsem to já, ale mantry, které je vytáhly napovrch a nenechaly ji, aby je neřešila. Vše kolem ní se otevírá stále více do jemnosti a lásky a já vím, že ona sama jede na vlně. Verunka již nyní se nevzteká nad tím, jak je život těžký, jak jsou lidé zlí, jak všechno jde tak nějak proti ní. Naopak změnila zcela svůj přístup a raduje se ze života a všech darů, které dostala a že vůbec nebyly malé. Veru, nezapomeň, nikdy nenadávej, vždy děkuj a vesmír Ti snese modré z nebe 🙂

Kdy jsi nastoupila do Univerzity Duše? Jak je to dlouho?

Do univerzity jsem nastoupila 22.2.2016. O univerzitě mi řekla kamarádka Maruška a já vůbec nepovažovala za nutné se s Barunkou setkat a přihlásit se do 1. Semestru.. Nakonec, už se tam nahoře na mě asi nemohli dívat, nebo nastal ten správný čas..nevím a já jsem se přihlásila doslova za 5 minut 12…v tu noc se uzavírala 1. skupina ☺

Co nástupu do Univerzity předcházelo? V čem jsi se v životě nacházela? 

Pro změnu mého života, pro nalezení životní cesty jsem vyzkoušela ledacos, nechci říct, že by z toho nic nefungovalo, vše mi něco dalo, ale spíše formou „koukni tohle je tvůj problém“ ale nic a nikdo mi neřekli jak problém řešit, jak se změnit, jak očistit svou duši.. jak být sama sebou.. jak být šťastná.. jak být zdravá..jak rozumět tomu co mi tělo říká…jak poslouchat svůj 6. smysl..jak s pokorou přijímat co mi život dává či bere..že nic se neděje náhodou a vše má svůj smysl, že co se mi zdá v daném okamžiku strašné je to co mě nejvíce posouvá dál…na všechny tyto otázky jsem dostala odpověď až v univerzitě a od Barunky ☺

Jak na své tehdejší životní drama či životní situaci nyní nahlížíš?

Když se otočím zpět vidím jak mi okolí a má rodina ukazovali..zrcadlili  kam se řítím, jak jsem nešťastná, vzteklá, jak mi chátrá tělo i duše..jak jsem život živořím místo, abych ho žila. I když jsem měla téměř vše, auto, dům, koně, psi, spoustu přátel, dobrou práci.. Byla jsem spoutaná sama sebou.. V práci to nakonec dopadlo katastrofálně, teď už chápu proč, sama bych nikdy neměla odvahu odejít a udělat krok do neznáma, tenkrát jsem se hroutila, byla jsem bez práce, s minimem prostředků, pak jsem dostala šanci a práci která mě bavila, ale bylo tam zase ale..tohle ano, ale takhle ne..najdi si svou cestu..božstvo mě trpělivě posouvalo  k cíli a já jim to vůbec neulehčovala ☺

Kdo je pro Tebe Bůh? 

Kdo je pro mě bůh?? Pro mě je to milující otec všeho na této planetě, plný lásky, který vše co pro nás dělá, dělá pro naše dobro, i když to tak v daném okamžiku nemusí vypadat…

Zažila jsi nějaký zázrak na své cestě?

Zázraky..

první zázrak byl, že jsem se do univerzity přihlásila, druhý příchod Svámího ke mně, do mého snu, povídal si se mnou, smál se a pořád dokola se mě ptal „půjdeš se mnou??“ on věděl, že odříkávám mantru země, ale vůbec v ní nevěřím, nevěřím síle manter, nevěřím v  boha..nechtělo se mi, ale nakonec  jsem souhlasila a vůbec jsem si neuvědomovala jak velký slib jsem dala a co všechno zažiji..roztočil se kolotoč  poznání jak „Pět elementů“ zrychlí změny v životě, jak se plní pouhá myšlenka, jak se duše čistí, jak se mi mění reakce na životní situace..a největší zázrak se stal před  4mi měsíci kdy jsem „dostala“ svůj celoživotní sen..do puntíku splněný..některé věci jsem v přání nedomyslela, ale zase mě to učí a posouvá dál.. ☺

Ty změny uvnitř jsou tak nečekané.. Koukám sama na sebe a čekám mou známou reakci a ono nic nepřichází.. To je zázrak.

Co bys mohla říci o celém kurzu a Barčiném vedení? Jaká je? 

Univerzita duše a Barunka byli ti, co odpověděli na otázku jak se změnit..ukázala mi, že život je krásný, laskavý a nádherná hra..že nic se neděje bez důvodu..moje poznání je, že spoustu věcí  v sobě vědomě sami nezměníme

Barunka je úžasná a jsem moc šťastná, že jsem ji mohla potkat a učit se a vidět sama na sobě jak mě a mé okolí mantry a učení mění  ☺

Jak na Tebe zapůsobil první semestr? Pro koho si myslíš, že je toto určené?

1.semestr byl těžký a úžasný zároveň. Událo se tolik změn, co se nestanou za 10 let..

1.semestr doporučuji  každému. Všichni  si toho táhneme tolik a bereme to jako „normální“..tak jako jsem to brala já..jsem šťastná, že jsem mohla „ukázat“ cestu pár svým přátelům, kteří do univerzity nastoupili také..kéž by celý svět šel cestou učení z palmových listů..

Využíváš to, co jsi se v prvním semestru naučila v běžném životě?

Vše co jsem se naučila se snažím uplatnit v běžném životě..netajím se univerzitou a tím co studium obnáší, v domě mám obrázky mistrů..mantry naskakují v pravou chvíli, věřím v boha, v boží matku, Svámího, Širdy Bábu, strážné anděle a další, mám doma oltář se všemi jmenovanými, zapaluji jim svíčky, nosím květiny..já která nevěřila v nic..obracím se k nim, žádám je o pomoc a ochranu a oni mi pomáhají..vše přišlo rychle a tak nějak přirozeně

Jak jsi prožívala opakování manter? Který element jsi milovala a který byl pro Tebe náročný a proč?

Milovala jsem element éteru..andělé ☺ Nejhorší byl element vody a vzduchu… minuty meditace ve vaně plné vody byli nekonečné a bolestné, říkala jsem si, že jestli tohle zvládnu už si nikdy nenapustím vanu..přitom vodu miluju ☺ vzduch mi zase roztočil svět, bývalo mi hodně špatně..centrifuga hadra, ale vše přešlo, vše se pročistilo ☺ když se zbavujete něčeho škaredého nemůže vám u toho být krásně..ale žene vás dopředu víra, že to přejde, že to děláte pro sebe a že vám pak bude moc krásně ♥

Pokračuješ v další semestru? Proč? 

Ano pokračuji  v dalším semestru a jsem za to ráda. Po dokončení  1. semestru  jsem to brala jako přirozenou návaznost a pokračování cesty, kterou jsem začala.

Všímají si ostatní lidé ve Tvém okolí Tvé změny? Změnily se vztahy ve Tvém životě?

Lidé v mém okolí si všímají mé změny, ptají se čím se to stalo..vyměnili se mi přátelé, aniž bych se o to nějak vědomě přičinila, vrátili se ti v které jsem už nedoufala..kdysi jsme se nerozešli v dobrém díky nedorozumění  a oni se nyní chovají  jako by se nikdy nic nestalo..zázrak?? Má nová energie?? ☺ Povídám si s cizími lidmi a je to tak přirozené a spontální, rozesměji prodavačku či nervózního pána ve frontě, dělám si srandu ze své nedokonalosti a pobavím tím okolí..prostě jsem jiná a stále se měním..přestala jsem se spousty věcí bát, učím se milovat a rozdávat lásku..děkuji, děkuji, děkuji, že mi to bylo umožněno..

Je toho tolik co se mi v životě změnilo a myslím, že energie, kterou začnete vyzařovat je to, co začne přeprogramovávat i lidi kolem vás..

S láskou Veronika ♥

Když jsem potkala Moničku poprvé, byla až po uši zabředlá ve svém obřím životním dramatu. Postupem času se dokázala na svůj “cirkus” podívat jako divák, přestat to tolik řešit, pustit to a celá situace začala nabírat snesitelnější podobu. Nyní se již tomu ráda zasměje. Monička se stala jednou z těch studentek, které lidé zastavují a ptají se, proč se jen tak usmívá, jak je možné, že z ní vychází viditelné světlo a klid.

Kdy jsi nastoupila do Univerzity Duše? Jak je to dlouho?

Můj nástup byl 28.2.2016, kdy jsem nastoupila na Univezitu Duše. Budou to 2 roky teď v únoru.

Co nástupu do Univerzity předcházelo? V čem jsi se v životě nacházela? 

Potkala jsem Barunku a měla jsem krušné obdobé s bývalým přítelem. Byla to pro mě výzva a obtížné se s tím srovnat. Nyní na to nahlížím s úsměvem.

Kdo je pro Tebe Bůh? 

Ten, který je pořád s námi. Je to energie, která je tady vždy pro nás.

Zažila jsi nějaký zázrak na své cestě?

Ano, pomáhám druhým.

Co bys mohla říci o celém kurzu a Barčiném vedení? Jaká je? 

Je to čistá cesta, po které se jde tak krásně, když máš dobrého učitele. Jsem za to moc ráda, protože mi pomohla uvidět krásný věci. Barunka je dobrá učitelka, hodně mi pomohla a za to ji moc děkuji, že mohu být její studentkou. Je pro mě čistá duše. Když ji vidím s úsměvem na tváři, tak je mi hned lépe. Rozdává mnoho lásky lidem, kteří to potřebují.

Jak na Tebe zapůsobil první semestr? 

První semestr na mě zapůsobil asi zvědavě, co mi to všechno přinese.

Pro koho si myslíš, že je toto určené?

Pro lidi, kteří chtějí změnu do života a prožívat jej v klidu.

Využíváš to, co jsi se v prvním semestru naučila v běžném životě?

Ano, umím se vybíjet i nabíjet, takže když to shrnu, tak je mi moc dobře, protože používám techniky z prvního semestru.

Jak jsi prožívala opakování manter? Který element jsi milovala a který byl pro Tebe náročný a proč?

Prožívala jsem to dobře, byly účinné. Element,který jsem milovala byl asi oheň. Byla to pro mě síla. Náročný pro mě byl půlnoční vzduch, byl na mě hutný a to až do té doby dokud jsem nepochopila. Za tuto zkušenost moc děkuji.

Pokračuješ v další semestru? Proč? 

Ano, pokračuji. Pokračuji, protože mě to baví a mám výsledky.

Všímají si ostatní lidé ve Tvém okolí Tvé změny? Změnily se vztahy ve Tvém životě?

Ano, všímají. Vidí, že mě jen tak nikdo nerozčílí. Také mám pořád úsměv na rtech. Určitě jsem klidnější a přirozenější.

Změnily se Ti vztahy ve Tvém životě? 

Ano, změnila se mi priorita.

Pokud bys ráda něco dodala ještě na závěr, pak budu ráda: 

Jsem ráda za Univerzitu Duše. Hodně mi tato cesta pomohla po všech stránkách. Opět děkuji. Jsem na sebe i hrdá, že jsem dokázala si srovnat život a to v tom dobrém smyslu. Až teď jsem pochopila, jak jednoduché je život vést.

S láskou, Monika.

 

Sylva po prvním semestru Univerzity Duše se stala úžasně láskyplnou osobou. Když jsem ji poprvé viděla, tak to byl tajfun. Tato úchvatně úspěšná žena to ale díky své disciplíně a otevřenému srdci dokázala dotáhnout az k vnitřnímu klidu, pokoji v mysli, jasnému záměru a láskyplnému jednání s druhými. Skrze svůj osobní příklad pomáhá obrovskému množství lidí. A její cesta nekončí. Je mi ctí provázet takto pilné studenty jako je ona!

Reference Univerzita Duše

Přišla jsi mi, Baru, zázračně do života. Opravdu to byl pro mě zázrak! Říkala jsem si, že bych tak radostně jako Ty ráda žila taky. Po zkušenostech s jinými terapiemi, které částečně pomáhaly, avšak byl často zaměřovány na vnějšek, vztahy s okolím nebo nějaká traumata v minulosti, jsem se necítila být sama sebou, být v pořádku, být spojená se svým vnitřním já, se svou nejniternější podstatou, tak nějak jsem si žila a hledala, pořád hledala… A přišel kurz Bezpodmínečná láska a hned bez přemýšlení jsem tomu řekla ANO, to je ono! Naše společné každotýdenní setkávání bylo pro mě oázou a balzámem na duši. Radost, těšení se, disciplínu jsem zažívala během kurzu. Několikrát ke mně přišly AHA momenty, kdy do sebe vše začalo zapadat, kdy to nebylo rozkouskované a já nevěděla co s tím jako dřív. Celý kurz byl úžasně poskládán a vše se vším souviselo a zapadalo. Baru byla přítomna po celou dobu kurzu a při jakýchkoliv pochybách či otázkách jsem se na ni mohla obrátit a cítila jsem celou dobu pocit bezpečí, otevřenosti a klidného láskyplného plynutí. Podpora Mistra a podpora skupiny má obrovskou sílu a jsem za ni z celého srdce vděčná! Samotné meditace jsou úžasně léčivé a staly se součástí mého života, stejně jako nové zvyky a myšlenky, které se snažím žít a dělají tak novou realitu – tu, kterou si už vybírám srdcem a která je se mnou v souladu. Těším se na pokračování v Univerzitě duše.
Děkuji Ti, Baru, s jakou jemností a hloubkou vedeš ostatní k jejich celistvosti a lásce. Děkuji, děkuji, děkuji.

Barunka je neskutecna. Absolvovani kurzu Bezpodminecna laska mi toho dalo tolik!!!
Barunka je ztelesnenim toho nejkrasnejsiho v nas. S jeji pomoci to vsechno najdete a pochopite. Formou srozumitelnou, lidsky blizkou a tak laskyplnou!
Jeden z mych velkych zivotnich prinosu

Měla jsem tu čest zúčastnit se prvního kurzu Bezpodmínečná láska a bylo to skvělé, přesně to, co zrovna potřebuji. Baru je úžasný, pozitivní člověk, s velkým srdcem, hodně mě toho naučila a patří jí za to velikánský dík!!!

Baruško přidám se k ostatním...děkuji za kurz bezpodmínečné lásky. Přišel v době, kdy jsem ho opravdu potřebovala a díky němu pochopila co se kolem mne vlastně děje. Vřele ho všem doporučuji je to cesta k sebepoznání a hlavně k lásce k sobě. Jsme přece boží? 🙂

Barunka je uzasne moudra zena ktera sve zkusenosti chce,a predava dal diky bohu za to  Bezpodminecna laska co to vlastne je? Vubec jsem nemela ani tuseni o co se jedna az diky kurzu Bezpodminecne lasky vam to vse dojde,tak nejak opravdove skutecne,a hlavne vedome 🙂 Muzu jen doporucit,je to uzasny a hlavne prakticky kurz,ktery me posunul dal,takze Barunko Diky

Barunku mi seslalo samo nebe a bylo to nádherné, tolik přínosné setkání pro můj dosavadní život.Z celého srdce děkuji za úžasné hodinky strávené s tak čistou a milou bytostí jako je Barunka.Bylo mi velkou ctí 🙂

Ahoj Barunko, teď jsem měla čas doposlouchat Ochranné kruhy.
Jsem moc vděčná za Tvůj kurs, moc mi pomohl. Uvědomila jsem si, že jsem před kursem žila z toho, co mne naučili rodiče a že mohu své chování změnit tak, aby bylo laskavé a přitom jsem se v něm cítila dobře. Začala jsem si na sobě všímat, že jsem k lidem mnohem upřímnější a vše jim říkám, jak citím. Oproti dřívějšku jim to ale nyní již dokážu říct jemně a laskavě, takže mi zůstanou naslouchající a otevření. A je mi v tom dobře. Začala jsem se více parádit a cítím se mnohem více ženou, která potřebuje  svého partnera. Na manželovi jsem si všimla, s jakou láskou pro mě všechno dělá a jak by se přetrhl jen, aby bylo všechno hotové  a nachystané. Mnohem více ho po tomto kursu miluji. Taky mnohem více miluji své rodiče. Když jsem s nimi, pořád bych je objimala a pusinkovala. Žiji mnohem více v lásce a je mi skvěle. Děkuji, děkuji, děkuji

Všetky ženy by mali absolvovať tento kurz.Ja som pochopila mnoho vecí. Začala som sa mať rada a zmenila som pohľad na život a ľudí okolo seba…….

Získala som veľmi veľa! Som rada, že som vo svojom živote v prelomovom období pre mňa, stretla mladú a múdru priateľku , ktorá mi láskavým slovom ukázala akú silu má láska. Ďakujem.

Dlouho jsem hledala slova jak popsat Baru tak, aby to bylo v souladu s tim co opravdu cítím. A zjistila jsem, že to nelze popsat slovy. Setkání s tímto andělem mi způsobilo mnoho zázraků v mém životě. Dokonce i ten největší , změnila mi život. Podle mne má Baru v batůžku schovaná křídla a vstoupila mi do cesty jako posel nebes. Moc se těším co má pro mne ještě nachystáno, protože naše společná cesta teprve začala. Baru, děkuji Ti , děkuji Ti, dekuji Ti. Jsem šťastná, že jsem Tě potkala a že jsi součástí mého nového života.

Do “kurzu Bezpodminecne lásky” jsem vstoupila ohledne tématu partnerství, protože se mi behem zivota v partnerských vztazich neustale cyklili stejní partneři a stejne problemy…..ani jsem však netušila, jak me osloví i další oblasti 🙂
On-line kurz je uzasne sestaveny….9-ti tématům se věnuje každy jeden tyden po dobu 9-ti týdnu a je to nejen zive vysílání o daných nametech, ale i blog kde jsou všechna témata stale k dispozici k nahlédnutí, kdykoli člověk potrebuje, obsahuje i podpůrné meditace, sdileci chat a důležité doporuceni pro danou ženu ze strany Barunky Šuškové.
Diky absolvování kurzu jsem se opět posunula kupředu a take zjistila, ze můj problem, není zdaleka tak velký a ozehavy, jako jsem si myslela a ze jine zeny maji podstatě horší a zapeklitejsi nesnáze….Takze jsem se naučila take soucitit a podporovat ostatní.
S laskou a velkým diky zakladatelce Univerzity duše Barunce

Barunka mi vstoupila do života jako anděl. Měla jsem v té době načteno spousty moudrých knih, ale tak nějak jsem to neuměla používat v reálném životě a tzv. to žít. Díky kurzu BL, který je naprosto úžasný a ušitý na miru každému jednomu člověku, jsem postupně začala žít to, po čem každý touží, žít v klidu, štěstí a lásce. Vřele a od srdce tento kurz doporučuji. Díky Bohu, jsem mohla potkat tak láskyplného a moudrého člověka jakým je Barunka. BARUNKO děkuji ❤️

Kurz Bezpodmínečné lásky je pro mě naprosto vyjímečný. Díky kurzu více žiju vědomý život a bezpodmínečnou lásku prožívám v každé vteřině života. Děkuji Barunce za krásné provázení tímto kurzem a cítím obrovskou vděčnost, že jsem mohla být součástí skvělé skupiny. Nádherné jsou i meditace, které jsou součástí kurzu a často se k nim vracím. Tento kurz mi dal spoustu odpovědí na své vnitřní otázky a také pomohl posvítit na životní cestu. Barunko z celého srdce děkuji, děkuji, děkuji. Cítím obrovskou vděčnost.💓