Vložte klíčové slovo

Proč nejdeme do našich vztahů naplno?

Proč nejdeme do našich vztahů naplno?

Proč nejdeme do našich vztahů naplno?

V našich životech stavíme vztahy na úroveň potřeby. Na úroveň něčeho, co má sloužit a když tomu tak není, je třeba to vyměnit. Tak se stává, že měníme a čekáme na toho pravého. Nic takového ovšem nepřichází, protože každý další partner je odrazem nás samotných a tedy i bloků, které si neseme. Vztahy jsou to nejkrásnější zrcadlo toho, jak si v životě stojíme. Jak sami se sebou pracujeme a jak se nám to daří.

Vzpomínáte na svou první lásku? Vzpomínáte, jak jste to mysleli vážně? Jak jste do toho šli úplně po hlavě, jak kdyby nic jiného na světě neexistovalo?

Před nějakou dobou jsem měla na sezení zaměřené na energetické čištění duše paní, která si svou první lásku vzala za muže. Nikdy do svého lůna nepustila jinou energii, žádného jiného muže a to stejné i její manžel. Nyní jsou již staří a stále spolu kráčí ruku v ruce životem. Její srdce bylo tak silné a čisté, byla jsem z toho úplně unešena. Její srdce bylo nádherným čistým a jasným chrámem a to stejné i její lůno – bod stvoření v nás.

Důvod, proč se vzdalujeme od sebe je i ten, že se stále spojujeme s dalšími a dalšími partnery, kteří vždy do našeho života přijdou a určitým způsobem nás změní a zase odcházejí. Po každém takovém vztahu zůstává před naší duší malá zeď přes kterou nevidíme již sami sebe.

Jak se ale ve vztahu odevzdat? Jak to teď brát jako tenkrát poprvé – úplně naplno?

Prvním krokem je propuštění všech našich minulých partnerů z našeho srdce. Tedy odpuštění jim, pokud si nesete nějakou křivdu a jejich láskyplné přijetí. Druhým krokem je jejich propuštění.

Důvod, proč dnes píšu tyto řádky je ten, že jsem obdržela poselství.

“Právě teď se zhluboka nadechni a pomaličku vydechni. Představ si, jak se Tě božství dotýká na Tvém duchovním srdci uprostřed hrudi a přijmi energii, která k Tobě proudí skrze tento dotek. Vejdi do svého srdce – do toho nejkrásnějšího pokojíčku na světě. Nyní si představ svou první lásku – tu, ve kterou jsi maximálně věřila a nevyšlo to. Ve své představě jej obejmi, poděkuj mu a s hlubokým výdechem předej jej božství, které stále čeká s rukou přiloženou na Tvé hrudi. Nyní je ta chvíle, kdy Tvá první láska odchází. Takto propusť všechny své minulé partnery zároveň se vší svou zlobou, naštváním, rozčarováním, nechutenstvím, nepochopením či křivdami. Udělej si hluboký nádech a výdech a popros o plné naplnění Tvého současného vztahu.“

Ten den můžete pozorovat, jak se to ve Vás mění, jak se mění drobné maličkosti, kdy byste se jindy ostýchali naplno líbat, uvolnit se a prožít lásku či vědomě se dlouze objímat. Už to bude jiné. Nebude ve Vašem prožívání stát stále u Vás energie Vašich bývalých lásek, která Vás stále bude tahat za rukáv. Tak toto ne, teď děláš něco špatně, patříš mě. Tohoto se touto meditací zbavíte. Praktikujte ji tak často, jak Vám často přicházejí myšlenky, sny či činy o bývalých partnerech.

Vítězství čeká v přítomnosti, proto nenech svou minulost, aby šlapala po tom, co prožíváš nyní. Jdi do toho naplno!

3 komentáře

 1. Profilový obrázek

  hmmm nadhera

  iveta
  Led 23, 2018 Odpovědět
  • Profilový obrázek

   Děkuji moc, Ivetko 🙂

   agni
   Led 23, 2018 Odpovědět
 2. Profilový obrázek

  hmmmm nadhera

  Anonym
  Led 23, 2018 Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.