Vložte klíčové slovo

Ochranná křídla

Jak vytvořit kolem sebe ochranu proti negativitě a zůstat ve své energii

Má drahá božská duše, představ si, že bys věděla, jak zůstat stabilní a klidná ať už se kdokoli na Tebe tváří jakkoli? Jaké by to asi bylo, kdybys věděla, jak ochránit svou energii a být sama sebou? Věř mi, že si to natolik zamiluješ, že nebudeš chtít být nikým jiným jen sama sebou v bezpečí toho, že víš, že názory a energie ostatních lidí Tě již nemůže rozhodit ani vyrušit z Tvého klidu. Představ si, že bys dostala do rukou nástroj, jak si sama sobě vytvořit kolem sebe tu nejsilnější ochranu proti negativitě. Představ si, že by jsi znala způsob, jak si sama přitáhnout tolik energie od božství, že si dokážeš vytvořit ty nejvyšší energetické ochranné kruhy pro sebe i svou rodinu?

Krásný, viď?

Řada lidí se domnívá, že nás vesmír (božství, absolutno nebo štěstí) buď má nebo nemá v oblibě. Ty, které má v oblibě pak ochraňuje a my těmto vybraným říkáme, že mají štěstí. Jenže stejně jako pozitivní mysl, pevný vztah nebo naše zdraví je i naše ochrana a náklonost božství závislá na našich rozhodnutích, činech a na tom, co vyzařujeme. Protože to, co vysíláme do stvoření, to také nám pak život vrací. Naučte se techniky, jak přitáhnout do svého života energii ochrany pro Vaši cestu životem.

Tak schválně - poznáš se?

 • Znáš důvěrně pocit, že jsi na něco sama? Že Tě všichni považují za tu silačku, která prostě všechno zvládne a umí, ale Ty sama by jsi mnohdy potřebovala milion andělíčků, aby nad Tebou drželi svá ochranná křídla?
 • I když to nevypadá, tak si bereš věci osobně? A řada slov Tě mrzí, řada činů druhých pálí a řada pocitů jiných svírá ještě dlouho po tom, co se s nimi setkáš?
 • Necháš ostatní, aby Tě vyrušili z Tvého klidu?
 • Ráda se spojuješ s anděly a obracíš se na ně o pomoc? Chtěla by jsi se naučit je vidět a více vnímat ve svém životě?
 • Máš pocit, že ostatní lidé na Tebe často vyvíjejí tlak?
 • Jsi taková ta úžasně hodná dušička, která se rozdává úplně do nekonečna a pak přijde domů, sedne si na zadek a řekne si a co já a cítí se vyždímaná, jak houba?
 • Tolik bys chtěla zažít pocit, že Tě někdo podporuje, opravdu za Tebou stojí?
 • Ráda bys našla podporující duchovní rodinu, ve které se budeš cítit bezpečně?

No tak pokud jsi odpověděla aspoň na jednu otázku ano, tak je strhující kurz Ochranná křídla právě pro Tebe.

A že nechceš poslouchat žádné kázaní, ale aktivovat svou vnitřní sílu a s ní tvořit? To mě těší! Protože právě s ní budeme pracovat.

Mé jméno je Barbara Šušková a nejsem člověk, který by si všechny tyto moudrosti někde před měsícem vyčetl a nyní je prodával. Jsem mladá žena, která se před 11 lety sbalila a odjela studovat do Indie naprosto přesné techniky, které mění úroveň vědomí a životní realitu všem, kteří je praktikují. Jenže ona jedna věc je si něco přečíst, studovat a vnitřně v tom hloubat a pak úplně něco jiného je to prožít a aplikovat ve svém normálním běžném životě. Velmi hluboce žiji svou pravdu, že pokud jste na vlastní kůži nějakou moudrost neprožili, není Vaše. Nemůžete ji ani předávat ani s ní nikoho poučovat. No a protože poučování mi není právě vlastní, tak v rámci kurzu Ochranná křídla Vás vezmu na cestu, kde si budete moci v praxi, tedy v běžném životě, všechny techniky ochrany proti negativitě samy prožít. Velmi silně cítím, že jsme každá naprosto dokonalá božská duše, jen to potřebujeme objevit a naši sílu aktivovat. Když jsem to dokázala já, dokážete to také a budete světlem a požehnáním pro všechny, kteří se s Vámi setkají.

Baru nenapínej! O co jde?

Součástí kurzu Ochranná křídla je:

Každodenní meditace s mantrou z palmových listů posilující naši ochranu proti negativitě

Techniky, jak odložit energii cizích lidí či svou, která nám netvoří zrovna život snů

Články o andělích a meditace se strážným andělem

Videa

Audio nahrávky

Podpůrná skupina na FB ke sdílení a dotazům

Co se naučíme v kurzu Ochranná křídla

 • Naučíš se meditovat s mantrou na nejvyšší ochranu, která Ti bude sloužit kdykoli, když budeš potřebovat velmi silně a efektivně zavolat anděly na pomoc
 • Budeme si vykládat o tom, jak si nebrat ostatní tolik osobně a jak pochopit, proč si ostatní stěžují
 • Naučíme se techniky, jak se očistit od energie druhých lidí a zůstat ve své autenticitě
 • Techniku, jak vytvářet každodenní ochranu pro sebe i členy své rodiny
 • Techniku, jak aktivovat ochranné provázky proti negativitě pro sebe i své blízké
 • Prožiješ si, že negativita je v našem duálním světě normální, ale je potřeba s ní umět pracovat 

To zní nějak moc pohádkově, že?

No, nebude to zas tak jednoduchý, moc si to nemaluj. Všechno, co učím chce, aby jsi sama ozkoušela, prožila a vybudovala a to chce návaznost. Takže aby to všechno takto božsky klaplo, musíš se programu věnovat, jednou za dva dny si přečíst nový příspěvek nebo zkouknout video, ale hlavně – každý den se připojit k naší nádherné skupině k meditaci (z pohodlí domova, neboj) a zhruba 15 minut strávit denně v nádherné meditaci, která Tě propojí s božstvím a vytvoří Ti překrásnou a silnou ochranu. V rámci této meditace si prozáříš auru a uděláš z ní silnou a pružnou blánu, která bude schopná odpružit negativitu hozenou Tvým směrem a ochránit Tvou energii.

Program ochranná křídla je online program na 41 dní

Ty ještě pořád váháš?

Jé, to znám. Tak já se pokusím vystihnout ty nejčastější otázky, které lidi před začátkem nového procesu většinou přepadají ze zálohy 🙂

To vůbec ale vůbec nevadí! Mantry jsou natolik silný prostředek, že stejně běžné vedené meditace, které jsou obecně známé, jsou svými účinky i energií, kterou nesou úplně někde jinde, takže pokud jsi nikdy nenemeditovala, budeš mít nástroj, jak s meditacemi začít.

Není mantra jako mantra. Tedy ne všechny mantry mají stejně čisté vibrace a silné vibrace jako jiné. To je třeba i důvod, proč používáme místo českých slov k meditacím s mantrami ty prapůvodní, sánskrtská slova, která nesou již tisíce let ten přesný pin kód, který otevírá nám dveře k určitému druhu energie. S mantrami se nejlépe medituje s meditační pomůckou zvanou mála. Mantry se opakují stále dokola a právě tím, že vysíláme tu přesnou energii do stvoření, máme možnost ji i přijmout. Tato přesná vibrace k nám potom putuje do naší duše a doplní nám přesně to slabé místečko, které potřebujeme podpořit. Mantra se opakuje většinou 108x za den a tedy den po dni můžeme cítit, jak v nás právě tato energie roste a naplňuje a mění nejen nás, ale také celý náš život a všechny v něm.

Někdy se lidé na začátku procesu strachují, co se stane, když je vibrace, které jim chybí a které skrze mantru přitáhnou do svého života, změní. „To už to přece pak nebudu já, když se nebudu přehnaně bát o svou rodinu, protože budu cítit, že je ochráněna!“ Vykřikují. Ne, všechny mantry z palmových listů odstraňují a jemně myjí bloky, které nás oddělují od nás samotných a když je odložíš, pocítíš, jak jsi si blíž a je Ti s Tebou samotnou mnohem a mnohem příjemněji.

Ano! Na začátku to vypadá jako veliký závazek, ale věř mi, že se to během dvou až tří týdnů stane tak přirozenou součástí Tvého života, že si už nebudeš moci představit, že by sis nezameditovala stejně tak, jak že by sis ráno nevyčistila zuby.

V rámci manter energie v průběhu procesu (41 dní třeba nejčastěji) roste den po dni. Když jeden den vynecháš, tato návaznost se přetrhne a je potřeba začít od prvního dne.

“Co když po dvou, třech nebo čtyřech týdnech zjistím, že se mi to nelíbí, tato cesta mi nesedí a nedávám to?” Za celou dobu, co pracuji s lidmi jsem zažila pouze jen jeden jediný případ, kdy mi žena řekla, že tato cesta pro ni není. Pokud i Ty naznáš, že tato cesta se s Tebou neslučuje, do 4. týdne trvání kurzu (kurz má 6 týdnů) Ti vrátím peníze v plné výši. Jsem ráda, když hodnoty, které vytvářím lidem přináší užitek a ne naopak.

Ano, kurz Ti zůstane přístupný navždycky a budeš moci se k němu kdykoli vrátit a otevřít si jakoukoli kapitolu, která zrovna bude ve Tvém životě aktuální. Opakování je matka moudrosti, proto je i vhodné toho sem tam využít a zopáknout si, co jsme už dělaly.

Chceš roztáhnout svá Ochranná křídla?