Vložte klíčové slovo

Bezpomínečná láska

Již čtvrté opakování trasformačního kurzu Bezpodmínečná láska začne v říjnu 2018!

Strhující online program na 9 setkání

Jak bude kurz koncipován?

 •  VEČERNÍ SETKÁNÍ

Každý večer ve čtvrtek se koná přednáška na dané téma toho týdne. Seznam témat najdeš níže. Vysílání je soukromé a Tobě předem na mail dorazí soukromý link, na který klikneš a já na Tebe budu od 20:00 hodin čekat na YouTube. Vysílání budeš moci kdykoli komentovat nebo se doptat tak, aby Ti to přineslo co největší užitek. Po přednášce budu mluvit vždy k jedné z Vás a probereme její životní příběh a doporučení přímo pro ni.

 • ONLINE PODPORA

Po celou dobu kurzu budeš moci sledovat online podporu, poslouchat vedené meditace, ve kterých budeš moci odhodit stereotypy, které momentálně žiješ a začít prožívat svůj život z lásky. V této sekci se také objeví vždy ke každému tématu také záznam z našeho vysílání (kdo by to třeba nestihl) a také stručné shrnutí – osnova přednášky. Tato podpora Ti zůstane i po skončení kurzu k samostudiu.

 • CHAT S OSTATNÍMI

V rámci stránek si budete moci sdělovat své dojmy, úspěchy ve výzvě i drobné radosti pouze v rámci naší skupiny žen. Také pro každý kurz funguje tajná FB skupina se sdílení.

Náplň jednolivých přednášek

1. Sebeláska

První večer, kdy se přes internet sejdeme bude ve znamení sebelásky a přednášce o tom, jak se zamilovat sama do sebe.

Odhalíme k čemu je sebeláska dobrá, jak zjistíme, že naše sebeláska není v pořádku a vysvětlíme si k čemu vede nedostatek sebelásky. Následně naši sebelásku postavíme na 3 pevné pilíře – SEBEVĚDOMÍ – SEBEJISTOTA – SEBEÚCTA a osvojíme první 3 zvyky, které nám pomůžou v budování zdravé sebelásky.

Na konec přednášky si ještě uvedeme 3 tipy, jak to udělat, aby se to nyní opravdu změnilo a nezůstalo jen u krásných řečí.

2. Vztah k ženství

Druhá společná přednáška se bude dotýkat našeho vztahu se ženami. Rozklíčujeme nejprve vztahy s naší pokrevní linií a pojmenujeme si, jaké bloky na úrovni vztahu matka- dcera vznikly. Pro duchovní vývoj ženy je velice důležité, aby pročistila svůj vztah s matkou. Vysvětlíme si proč a také, jak to udělat, když naše fyzická matka není zrovna v rozpoložení, kdy by se ráda usmiřovala či byla schopná jakékoli sebereflexe. To, co budeme tento večer řešit bude ovšem pročištění našeho vztahu s ní a ne jejího vztahu s námi. Ukážeme si, jak obrovský rozdíl v tom je a jak se dostat do stavu, kdy jsme indiferentní. Tento cíl se bude prolínat celým kurzem.  Také se budeme bavit o dalších ženách, se kterými jsme se v životě setkaly a budeme se snažit pochopit, jak funguje sesterství, co je v něm potřeba a jak bychom jej mohly navázat hluboce takto na dálku mezi námi. Součástí tohoto večera bude také vedená meditace, kde uvidíme svůj vztah s matkou v obrazech a budeme moci tento vztah přímo uvidět a skrze tuto meditaci ji více pochopit a přijmout.

3. Přijetí

Tento týden je ve znamení přijetí. Budeme si vykládat o přijetí na 3 úrovních.

 • Přijetí situací
 • Přijetí sama sebe
 • Přijetí druhých

Přijetí situací 

Jak přijmout situace, které mě štvou?

Jak přijmout role, které nechci žít?

Jak nepřijímat situace, které mi ubližují?

Přijetí sama sebe

Ukážeme si 9 klíčů, které vedou k otevření dveří do našeho nitra, díky nímž si dokážeme udržet vlastní prostor pro sebepřijetí a seberealizaci.

Přijetí druhých

Jak přijmout druhé, když vždycky už mám pocit, že se polepšili a opět jsem zklamaná, že se nic nezměnilo?

Jak přijmout někoho, kdo je zakomplexovaný a stále mě uráží?

Jak přijmout a milovat někoho, kdo není schopný se změnit?

4. Odpuštění

Čtvrtý večer se naučíme proces odpuštění – konečně od sebe pustíme všechny vazby, které si držíme a které nám tolik znepříjemňují život. Mnohdy to nejsou jen ostatní, kdo nám ublížili a kterým to nemůžeme odpustit, ale často jsme to právě my sami, komu musíme odpustit a koho jsme tolikrát přehlíželi, na koho jsme zapomínali a koho jsme před ostatními shazovali a nechali ostatní, aby s námi zametali či jsme přijali jejich mínění či odsuzování.

Řekneme si, kdo a jak nám v odpuštění může pomoci.

Ukážeme si odpuštění pro druhé osoby, projdeme si kroky, jak na sebe navazují a naučíme se proces odpuštění.

Tento meditativní proces je na 41 dní systematického propouštění a pročišťování vazeb.

Ukážeme si také, jak odpustit sama sobě.

5. Vzorce z dětství

Tento večer se budeme bavit o blocích, budeme si povídat také o naší minulosti a jak naši negativní minulost přetvořit v prospektivní budoucnost. Budeme si povídat o tajemství času a jak se vyvázat z bolístek minulosti.

V rámci vzorců z dětství se je pokusíme pojmenovat a rozklíčovat, které potřebujeme a chceme žít a které ne a ty propustíme.

6. Bezpodmínečná láska

Šestý večer se ponoříme do hlavního tématu tohoto programu a to do lásky. Co je láska? Jak vypadá? Jak chutná? Jak ji prožít? Co znamená bezpodmínečná láska? Jak ji ve svém srdci vytvořit?

7. Parťáctví ve vztahu

Sedmý večer se pohroužíme do tématu partnerství a nakoukneme na něj více z pohledu „parťáctví“ dvou duší. V našich životech často totiž partnerství pokládáme za úplně něco jiného než ve skutečnosti je. Máme tolik jasné představy a hlavně očekávání od toho, jak by to mělo vypadat. V tomto večeru si stejně jako ve všech předcházejících ukážeme trochu jiný pohled na věc a začneme si to ukazovat ve všech fázích vztahu. Projdeme naše často velmi mylné nastavení při vzniku vztahu, jeho začátcích, v průběhu a také při konci. Povíme si také o zrcadlení a jak se z něj poučit a jak podle něj začít jednat. Ukážeme si, co je důležité si ve vztazích uvědomit. Budeme se také věnovat tomu, proč se ve vztazích chováme jinak – proč „ztrácíme své já“ a jsme, jak kdybychom najednou přepli do někoho jiného. Co je toto za hru? A proto, mé drahé božské duše, si ukážeme jak z toho ven a jak to udělat znovu a správně. Ukážeme si, jak se poučit, čeho si všímat a také nějaké tipy, jak můžeme zlepšit náš stávající vztah bez manipulace, ale za to přímo a v lásce.

8. Nová realita

Osmý večer je ve znamení našeho nového nastavení. Pojď tedy, už to všechno víš. Začni tedy znovu každý den a vědomě si vyber žití v lásce.

Tento večer si budeme stavět a opakovat:

 • nové vzorce
 • nové myšlení
 • nový přístup ke vztahům
 • nový přístup k našemu životnímu cíli
 • nový přístup k profesnímu cíli
 • nový přístup k vnímání lásky

9. Ochranné kruhy

Devátý večer je ve znamení naší ochrany. Ve znamení technik o ochraně naší energie, našeho energetického systému a všeho, co milujeme. Jak ochránit svůj vnitřní klid a udělat svou ochranu pevnou tak, aby do ní nepronikaly žádné vlivy, které jsou většinou pouze zrcadlem ostatních.

Cena kurzu

Jedná se o individuální online kurz. Budu s Vám k dispozici denně v chatu, každý týden bude probíhat 2-3 hodinová přednáška na dané téma, budete mít k dispozici její záznam a také její osnovu. V rámci kurzu pro Vaši energetickou podporu si také můžete užít řadu nádherných vedených meditací.

Cena celého kurzu je 4999 Kč.

Jak se přihlásit?

Právě vybírám úchvatné ženy do čtvrté skupiny tohoto online programu. Pokud by ses ráda zúčastnila, napiš mi svůj příběh na barbara@univerzitaduse.cz