Jak vytvořit kolem sebe ochranu proti negativitě a zůstat ve své energii

Má drahá božská duše, představ si, že bys věděla, jak zůstat stabilní a klidná ať už se kdokoli na Tebe tváří jakkoli? Jaké by to asi bylo, kdybys věděla, jak ochránit svou energii a být sama sebou? Věř mi, že si to natolik zamiluješ, že nebudeš chtít být nikým jiným jen sama sebou v bezpečí toho, že víš, že názory a energie ostatních lidí Tě již nemůže rozhodit ani vyrušit z Tvého klidu. Představ si, že bys dostala do rukou nástroj, jak si sama sobě vytvořit kolem sebe tu nejsilnější ochranu proti negativitě. Představ si, že by jsi znala způsob, jak si sama přitáhnout tolik energie od božství, že si dokážeš vytvořit ty nejvyšší energetické ochranné kruhy pro sebe i svou rodinu?

Krásný, viď?

Řada lidí se domnívá, že nás vesmír (božství, absolutno nebo štěstí) buď má nebo nemá v oblibě. Ty, které má v oblibě pak ochraňuje a my těmto vybraným říkáme, že mají štěstí. Jenže stejně jako pozitivní mysl, pevný vztah nebo naše zdraví je i naše ochrana a náklonost božství závislá na našich rozhodnutích, činech a na tom, co vyzařujeme. Protože to, co vysíláme do stvoření, to také nám pak život vrací. Naučte se techniky, jak přitáhnout do svého života energii ochrany pro Vaši cestu životem.

Tak schválně – poznáš se?

  • Znáš důvěrně pocit, že jsi na něco sama? Že Tě všichni považují za tu silačku, která prostě všechno zvládne a umí, ale Ty sama by jsi mnohdy potřebovala milion andělíčků, aby nad Tebou drželi svá ochranná křídla?
  • I když to nevypadá, tak si bereš věci osobně? A řada slov Tě mrzí, řada činů druhých pálí a řada pocitů jiných svírá ještě dlouho po tom, co se s nimi setkáš?
  • Necháš ostatní, aby Tě vyrušili z Tvého klidu?
  • Ráda se spojuješ s anděly a obracíš se na ně o pomoc? Chtěla by jsi se naučit je vidět a více vnímat ve svém životě?
  • Máš pocit, že ostatní lidé na Tebe často vyvíjejí tlak?
  • Jsi taková ta úžasně hodná dušička, která se rozdává úplně do nekonečna a pak přijde domů, sedne si na zadek a řekne si a co já a cítí se vyždímaná, jak houba?
  • Tolik bys chtěla zažít pocit, že Tě někdo podporuje, opravdu za Tebou stojí?
  • Ráda bys našla podporující duchovní rodinu, ve které se budeš cítit bezpečně?

No tak pokud jsi odpověděla aspoň na jednu otázku ano, tak je strhující kurz Ochranná křídla právě pro Tebe.

A že nechceš poslouchat žádné kázaní, ale aktivovat svou vnitřní sílu a s ní tvořit? To mě těší! Protože právě s ní budeme pracovat.