Jak vytvořit kolem sebe ochranu proti negativitě a zůstat ve své energII

Má drahá božská duše, představ si, že bys věděla, jak zůstat stabilní a klidná ať už se kdokoli na tebe tváří jakkoli? Jaké by to asi bylo, kdybys věděla, jak ochránit svou energii a být sama sebou? Věř mi, že si to natolik zamiluješ, že nebudeš chtít být nikým jiným jen sama sebou v bezpečí toho, že víš, že názory a energie ostatních lidí tě již nemůžou rozhodit ani vyrušit z tvého klidu. Představ si, že bys dostala do rukou nástroj, jak si sama vytvořit kolem sebe tu nejsilnější ochranu proti negativitě. Představ si, že bys znala způsob, jak si sama přitáhnout tolik energie od božství, že si dokážeš vytvořit ty nejvyšší energetické ochranné kruhy pro sebe i svou rodinu?

41 – denní meditační online kurz

Řada lidí se domnívá, že nás vesmír (božství, absolutno nebo štěstí) buď má nebo nemá v oblibě. Ty, které má v oblibě pak ochraňuje a těmto vybraným podsouváme, že mají štěstí. Jenže stejně jako pozitivní mysl, pevný vztah nebo zdraví, je i tvá ochrana a náklonnost božství závislá na tvých rozhodnutích, činech a na tom, co vyzařuješ. To, co vysíláš do stvoření, to ti život vrací. Nauč se techniky, jak přitáhnout do svého života energii ochrany pro tvou cestu životem.

Tak schválně – poznáš se?

 • Znáš důvěrně pocit, že jsi na něco sama? Že tě všichni považují za tu silačku, která prostě všechno zvládne a umí, ale Ty sama bys mnohdy potřebovala milion andělíčků, aby nad tebou drželi svá ochranná křídla?
 • I když to nevypadá, někdy si bereš věci osobně. Řada slov tě mrzí, činy druhých pálí a pocity jiných přejímáš a jsi jich plná ještě dlouho po tom, co se s nimi setkáš?
 • Necháš ostatní, aby tě vyrušili z tvého klidu?
 • Ráda se spojuješ s anděly a obracíš se na ně o pomoc? Chtěla by jsi se naučit je vidět a více vnímat ve svém životě?
 • Máš pocit, že ostatní lidé na tebe často vyvíjejí tlak?
 • Jsi taková ta úžasně hodná dušička, která se rozdává úplně do nekonečna a pak přijde domů, sedne si na zadek a řekne si a co já a cítí se vyždímaná, jak houba?
 • Tolik bys chtěla zažít pocit, že tě někdo podporuje a opravdu za tebou stojí?
 • Ráda bys našla podporující duchovní rodinu, ve které se budeš cítit bezpečně?

pokud jsi odpověděla aspoň na jednu otázku ano, tak je strhující kurz Ochranná křídla právě pro Tebe.

A že nechceš poslouchat žádné kázaní, ale aktivovat svou vnitřní sílu a s ní tvořit? To mě těší! Protože právě tak budeme pracovat.

Moc se na Tebe těším! Pokud mě ještě neznáš jak svý boty, dovol mi, se Ti představit

Mé jméno je Barbara Šušková a jsem mladá žena a šťastná maminka dvou andělíčků, která se před 12 lety sbalila a odjela studovat do Indie posvátné moudrosti staré tisíce let. Tato cesta mi zachránila život, protože jsem našla esenci své duše a dokázala překročit své bloky. Mnoho let jsem posvátné pradávné moudrosti učila, ale v roce 2020 jsem začala čerpat z vlastní síly a moudrosti mé duše, která nyní přináší techniky nového věku plné světla a lásky. Po pravdě nyní skrze mě proudí tolik energie, že bych si mohla vytvořit v pokoji malé osobní sluníčko. Proč? Protože jsem našla své světlo a už nemůžu jinak než jej žít. Velmi silně cítím, že jsme každý naprosto dokonalá božská duše, jen to potřebujeme objevit a naši sílu aktivovat. 

Co je součástí kurzu

 • Každodenní meditace s mantrou posilující ochranu proti negativitě
 • Techniky, jak odložit energii cizích lidí či svou, která netvoří zrovna život snů
 • Články o andělích a meditace se strážným andělem
 • Videa
 • Audio nahrávky
 • Podpůrná skupina na FB ke sdílení a dotazům

Co se v kurzu naučíŠ

 • Naučíš se meditovat s mantrou na nejvyšší ochranu, která ti bude sloužit kdykoli, když budeš potřebovat velmi silně a efektivně zavolat anděly na pomoc
 • Naučíš se nebrat ostatní tak osobně a pochopit, proč si stěžují
 • Naučíš se techniky, jak se očistit od energie druhých lidí a zůstat ve své autenticitě
 • Naučíš se techniku, jak vytvářet každodenní ochranu pro sebe i členy své rodiny
 • Naučíš se techniku, jak aktivovat ochranné provázky proti negativitě pro sebe i své blízké
 • Prožiješ si, že negativita je v duálním světě normální, ale je potřeba s ní umět pracovat 

To zní nějak moc pohádkově, že?

No, nebude to zas tak jednoduchý, moc si to nemaluj. Všechno, co učím chce, aby jsi sama ozkoušela, prožila a vybudovala a to chce návaznost. Takže aby to všechno takto božsky klaplo, musíš se programu věnovat. Jednou za dva dny si přečíst nový příspěvek nebo zkouknout video, ale hlavně – každý den zhruba 15 minut strávit v nádherné meditaci, která tě propojí s božstvím a vytvoří překrásnou a silnou ochranu. V rámci této meditace si prozáříš auru a uděláš z ní silný a pružný obal, který bude schopný odpružit negativitu hozenou tvým směrem a ochránit tvou energii.

Barunčin kurz ochrany před negativitou byl velmi cennou a zajímavou zkušeností. Jde o postupnou, trpělivou a každodenní práci na sobě, kdy se člověk učí nově přistupovat k situacím a jinak vnímat realitu kolem sebe. Také se učí přijmout fakt, že věci se nemění ze dne na den jako mávnutím kouzelného proutku, nýbrž pomalu, krok po kroku. Určitě doporučuji, je to krásné učení předávané vlídným člověkem.
Petra K.
Ahoj všem 🌸 Tak jsem u 38. dne, tudíž skoro na konci. Asi se ani nedá v jednom příspěvku vyjádřit, jak moc naplňující to pro mne je. Kolik se v mém životě a mě samé změnilo. Jak si naráz všímám negativity, ale také a to hlavně krásných vjemů. A poznání svých ochránců… To je prostě snové! 💙 Chtěla bych vyjádřit vděčnost a díky, že můžu být Univerzity duše součástí 🙏
PS: Už si asi nebudu umět představit den, bez meditace 😁 Andrejka H.
Drahá Baruuu😇❤chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný kurz Ochranných křídel, pro mne to byla veliká škola poznání učení vytrvalosti, že nic mi nespadne jen tak do klína a opravdu že je třeba vytrvat až do konce😍Mantra mi teď dál pomaha skoro každý den a myslím si, že hlavně díky tomu nabitému klidu u meditace, dokážu mít jasnou hlavu a být více v klidu v tuto dobu
Anonym ❤❤❤
Moc děkuji za tento krásný kurz a za tuto zkušenost, že jsem toho mohla byt součástí. Dost věcí se v mém životě změnilo k lepšímu a na spousty věcí nahlížím jinak než dřív, s láskou, a za to děkuji, bylo to krásné, doufám a věřím, že brzy budu součástí dalšího nádherného kurzu nebo přímo UD.Děkuji❤
Veronika K.

POTŘEBUJI SI PŘITÁHNOUT ENERGII OCHRANY. TENTO KURZ PŘICHÁZÍ PRÁVĚ VČAS!

Tak teď už zbývá jenom poslední otázka

JDEŠ DO TOHO SE MNOU? CHCEŠ BÝT VĚDOMOU TVŮRKYNÍ SVÉ NEJVYŠŠÍ OCHRANY PŘED NEGATIVITOU PRO SEBE A SVÉ NEJBLIŽŠÍ?

Má drahá, moc se těším na společnou cestu!


Kurz je určený pro ženy a nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči.