Vložte klíčové slovo

Jsi silačka nebo princezna?

Jsi silačka nebo princezna?

Jsi silačka nebo princezna?

Asi úplně jiný článek než na jaký jste zvyklí ode mě,ale momentálně kolem mě a v sobě se snažím pochopit dva nejčastější ženské profily a to Princeznu vs. Silačku.

 

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
 
?Princezna o sebe pečuje, miluje pořádek a čistotu. Zbožňuje ty malinké lepivé barevné papírky.
Co přitahuje princezna? Princezna podvědomě se snaží uklidnit. Uklidit si ve své hlavě, uklidit si ve svých vztazích, uklidit si ve svém srdci a udělat si jasno.
 
?‍?Silačka pečuje o svou rodinu, miluje funkční nepořádek a když všechno funguje. S oblibou zatlouká hřebíky, i když má zvláštní vnitřní pocit, že by neměla. Když ona je to taková paráda, když je všechno uděláno!
Co přitahuje silačka? Silačka podvědomě vyhledává situace, kde může svou vnitřní i vnější sílu dokázat a předvést.
 
?Princezna se ráda nechává obskakovat. Často miluje květiny, kabelky, stromy, pěkné a útulné domy. Je to neskonalá romantička. Sní o svém princi, který už přece jede. S každým dalším princem je skálopevně přesvědčená, že ten další to už bude on. Pan Božský.
Co slyší vesmír? Já bych tááák chtěla čekat na prince. Hledám dokonalost. No a tak vesmír plní a ona čeká a hledá.
 
?‍?Silačka nepotřebuje aby někdo na rukou nosil, stačí, když to bude hodný chlap. Bude se umět postavit k práci čelem a bude ji mít rád.
Co slyší vesmír? Ten přihrává jednoduchého muže, který pomůže. Jenže i ona silačka někdy zatouží být princeznou. Nebo ve druhém případě je hodný, ale …. (pije, kouří, krade, fetuje).
 
? Princezna se nespokojí jen tak s něčím. Usiluje o krásu a má ráda luxus a lesk. Proto ji toto často vesmír i plní. Ovšem často přes ten všechen lesk nevidí až k jádru pudla, proto některé věci (počty dětí jejího partnera) jí unikají.
 
?‍? Silačka je holka do nepohody (asi už tušíte, co slyší vesmír, že jo?). Proto často musí snášet mnohem horší věci než princezny, i když i Ty svá dramata prožívají stejně intenzivně. Je skvělá parťačka a proto jí nevadí čekat na výsledek, spokojí se s cestou. Proto je také silačka „pořád na cestě“, stále má něco nového rozdělaného a je rozběhlá jak závodní kůň. Jenže velmi často také toho spoustu svým siláctvím táhne sama.
 
No dobře, Baru. Co s tím?
 
Moje drahé úžasné silačky a princezny a taky ty, co se smějí u obojího, jak to na ně sedí. Je jedno, zda jsme silačky nebo jsme princátka. Důležité je, zda o svých programech, které jsme si vytvořily a které žijeme, víme a vědomě je ovládáme. Tedy naučte se vědomě být silačka, když není jiná možnost a být princezna, když je potřeba trochu dokonalosti.
Nakonec stejně zjistíš, že nejsi ani silačka a ani ta paní urozená, protože jsi měla možnost odhodit všechny ony masky a vzorce, které z Tebe onu silačku/hrdinku nebo váženou paní dělaly.
Přeji mnoho uvědomění na cestě všem, které se nyní perou se svým údělem silačky nebo princezny a snaží se jej změnit, transformovat, poznat a přeměnit.
 
S láskou k sobě i druhým (ta to totiž vyřeší), Baru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.