Vložte klíčové slovo

Jdu dál pouze se ženami

Jdu dál pouze se ženami

Jdu dál pouze se ženami

Je přede mnou teď jedno z nejsložitějších rozhodnutí posledních let, ale stejně vím, že je správné. Pro mě správné. Protože to tak cítím již několik let a vím, že je chytré dělat věci tak, jak je cítíme srdcem. Vyplácí se to. Protože pak můžeme plout s proudem a to já přece chci.

O co jde?
👉🏻 přestávám pracovat s muži.

Již nebudu brát muže na osobní konzultace, ráda bych, aby se i posvátné ohně staly ženským kruhem, proto nebudu brát na ně další nové muže a stejně tak je nebudu brát ani do svých programů. Muži, kteří v součastnosti jsou v programu Univerzita Duše, mohou zůstat.

Tento krok není unáhlený a vím, že vzbudí vlnu nevole, je mi to jasný. Nemusím jej vůbec obhajovat ani vysvětlovat své důvody, ale ráda bych, abyste mě pochopili, tak se o to pokusím, i když to asi úplně nepůjde.

💫 Měla jsem mnoho zvláštních sezení s muži. Někteří se mě snažili dokonce dostat do kolen, abych padla úžasem a tak vehementně tvrdili, že ovládají lokální počasí nebo i světové klima, ale ne svůj život. Potkala jsem za tu dobu 4 muže, kteří jsou přesvědčeni, že dokáží svým hněvem zapříčit hurikán v USA, v meditaci vyřešit otázku hladomoru v Africe nebo udělat ze Sahary deštný prales. A co chcete na toto říct?

💫 Muži prostě tíhnou k tomu být tak duchovní až se z toho zblázní, ještě o hodnotný kus více než ženy. A kdo mě zná, ví, jak moc a často mluvím o tom, abyste si zachovávali čistý úsudek a zdravý rozum. Abyste bylo normální, i když věříte na lásku až za hrob.

💫 Měla jsem také jeden škaredý zážitek s pánem a od té doby ve mně prostě zůstal ten pocit, co když nějaký takový muž za mnou zase přijede? Nebojím se, ale ten zvednutý ukazováček je ve mě pořád. Uvědomila jsem si, že jej nechci a chci vytvářet prostor, ve kterém se cítím bezpečně.

💫 Přeji si více sdílet ryze čistě ženská témata

💫 Přeji si, aby se mé ženy nestyděly (když je třeba polívám nahý ledovou vodou při očistných rituálech, napřed sochu, pak s aktivovanou vodou holky 😁 – no to je očista!)

💫 V naprosté většině lidí, když se se mnou setkají, probouzím lásku na srdci a ne každý muž to dokáže správně uchopit a odnést ji domů své ženě. Moc se to nestává, ale stejně já prostě nesnáším sexuální narážky, přílišné komplimenty a vůbec necítím muže objímat a spojovat se s nimi na úrovni srdce. A protože hned obejmu každého, koho vidím, kdo mě zná, ví, tak toto je pro mě závažnej problém 😂 pracuju prostě přes srdce a to mě pak napojuje na cizí muže a otravuje mě, když na mě myslí, cítím to.

💫 Kdykoli uvidím jakékoli narážky od mužů na této stránce, cokoli, co mi bude připadat přes čáru, budu to filtrovat. Konec ultrapřísné části 😁Vytvářím společenství, které není seznamka pro nezadané muže. Víte, já okamžitě poznám, co si kdo myslí, s jakým záměrem přišel a co očekává. V mém okruhu je obrovské množství nádherných, úspěšných a vědomých žen. Nehodlám je vystavovat zbytečným iluzím. Takže sorry jako 😂

💫 Konec srandy, hlavní důvod:

👉🏻 muži jsou utkaní z jiné látky. Potřebují jiný způsob duchovního růstu, který nemohu zaručit ve smíšeném kolektivu. Potřebují objevovat svou sílu, potřebují kultivovat své ego, potřebují ovládnout své vnitřní archetypy rytíře, krále, bojovníka, světce a další. Prostě k mužům mluvím jinak – fakticky, věcně, důkazně. Z úplně jiného úhlu než k ženám a nechci se to snažit stále skloubit a říkat věci napůl apod.

💫 Muži jsou od přírody stálými, pevnými a tichými podporami. Ženy mají zážitky a žijí v zázracích. Moje cesta je o malých (a někdy i větších) zázracích. Muž musí pracovat na sobě mnoho a mnoho let, aby byl schopen je vnímat, aby byl schopen cítit to, co žena cítí za 5 minut duchovní praxe. Muž pak následně musí pracovat dalších mnoho a mnoho let, aby překročil své ego. Žena zase jak je emoční a žije ze srdce má tendenci všechnu svou sílu prostě vyhodit do povětří a pak musí začít znovu. To se muži nestane. Když už jednou vybuduje, svou sílu si drží.

💫 Jsem toho názoru, že muži by měli mít jako duchovního učitele muže, dokáže jim to podat tak, jak to oni dokážou uslyšet a nacítit. Z mužských učitelů doporučuji Moojiho. Předává znalosti stejných duchovních velikánů, jako já a je to nádherná bytost plná soucitu a lásky.

💫 Ženy jdou ve svém vývoji mnohonásobně rychleji nežli muži. Takže je to s nima větší sranda (nějaký vtípek jsem tu musela zas hodit, jinak by to vypadalo jako umíráček). Nyní je doba žen. Je na ženách, aby se zabývaly duchovním a osobním rozvojem. Je krásné, když tak činí i muži, ovšem, když ne, během propojení partnerů se energie promísí.

💫 S příchodem Panny Marie na zahradu totálně cítím, že mám přitahovat ženskou komunitu. Že mám se věnovat vytváření sesterství a že bych si to velmi přála. S Pannou Marií na zahradu přišly archetypy ženství – mateřství, síla, bezpodmínečná láska, soucit, ale i typicky ženská odvaha bojovnice s osudem.

Určitě jsem to neobhájila, je mi to jasný 😁 ale snaha byla a mohla bych pokračovat volně dále asi na 200stran rozdílů mezi muži a ženami a přístupu k nim. Věřím, že z mého statečného (pro mě je velká věc někomu říct, že se dávám jinou cestou) kroku cítíte, jakou přináší radost mně, jakou přináší naději a ochranu pro Vás a jak jdu dál a pěstuji energii, kterou si přeji přitahovat.

Pozn.: Všichni procházíme vývojem. Toto rozhodnutí ve mně sedí 2 roky, je možné, že jej musím udělat, abych došla poznání, že jej potřebuji vzít zase zpět ☺️ jenže já se to nedovím, pokud to nezkusím. Tak mějte se mnou trpělivost. Snažím se o to stejný. Když člověk dělá velká rozhodnutí, která cítí úplně pod kůží (jak já toto), nikdy vlastně neví, zda jsou správná či jen nevychází z něčeho, co nemá zpracované. Jediné, co mu zbývá je, věřit. A tak já věřím, že to dobře dopadne a nerozcupujete mě tady 😂

2 komentáře

 1. Profilový obrázek

  Já to celou dobu cítím stejne 👍👍👍

  Sylva Gryc
  Zář 21, 2018 Odpovědět
  • Profilový obrázek

   Barunko, chapu tve rozhodnuti, protoze vzdycky ksyz jsme s Tebou a jen zeny, ta energie je uzasna, cista, otevira srdce a to v tom smyslu jak jsi psala, co vsechno Panenka Marie prinesla na Juranku, soucit, silu, lasku, odhodlani pokracovat pres vsechny prekazky 🙂 verim s tebou Tvemu rozhodnuti

   Aneta
   Zář 23, 2018 Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.