Vložte klíčové slovo

Gozo

V březnu 2018 nás energie Panny Marie zavedla na ostrov Gozo. Při energetickém přenosu jedné studentky jsem mela vizi sochy Panny Marie a chrám z písku na ostrově Gozo, blízko moře. Měla jsem za úkol tuto studentku přivést do chrámu. Tak jsme se skupina 10 žen, 1malé dítě a jedno dítě ještě v bříšku vydaly na silovou cestu Po stopách Panny Marie na ostrov Gozo do chrámu Ta Pinu.
Cesta tam byla úplně úžasná, bez překážek. Dorazily jsme do domečku, ve kterém jsme měly bydlet,no nádhera. Z okna obýváku jsme se dívaly na Chrám Ta Pinu. Ještě ten den jsme se vybraly do chrámu, na místo zjevení Panny Marie. Byla tam krásná a zároveň silná energie. Některé ženy plakaly, jiné cítily tlak v hlavě, také jsme cítily zároveň pocit blaženosti. Každý den jsme chodily do chrámu. Byla tam krásná energie Panny Marie, která nás neustále provází ať jsme kdekoliv.
Nad chrámem na velkém kopci byla křížová cesta, tu jsme si také prošly.

Další den jsme byly na velkých útesech a dělaly meditaci. Byla to síla a neskutečný zážitek.
Další den jsme byly v prvním ryze ženském chrámu na planetě, ve kterém žily jenom ženy. Byla to opravdu velká síla, neskutečný zážitek a všechny jsme měly hluboké vnitřní prožitky spojené s tímto místem.

 

Pak jsme procházely pobřeží, pozorovaly moře jakou má velikost a sílu, pořád nás něco táhlo dál, když najednou se před námi otervřela velká zenová spirála. Těch zážitků z této silové cesty byla velká spousta. Největší je chrám Ta Pinu s nádhernou čistou energií Panny Marie. Byla cítit i z místních obyvatel, byli neskutečně srdeční, láskyplní a muži ke svým ženám se chovali jak ke svým Bohyním. Prostě krása a teším se na další silovou cestu na ostrov Gozo 2019!!!😀

Cesta na ostrov Gozo a Maltu v květnu 2019 je aktuálně již naplněna.